Pirmas kartas su broliu

Tai nutiko vasarą, kai man buvo 14. Kitaip nei kitos mergaitės mano klasėje , pradėjau bręsti daug vėliau. Pagaliau mano beformis mergaitiškas kūnelis pradėjo transformuotis į gracingą moters kūną – mano krūtis išaugo iki C dydžio, o užpakaliukas tapo riestas tarsi prinokęs persikas. Vieną karštą vasaros dieną su drauge planavome vykti prie ežero. Kambaryje matavausi savo senąjį maudymuką, kuris mano dabartiniam kūnui buvo aiškiai per ankštas – krūtys veržėsi lauk iš liemenėlės, o apatiniai buvo tokie aptempti, jog atrodė, kad nuo menkiausio mano judėsio jie suplyš. Tą akimirką į kambarį įžengė mano brolis Tadas – 190 cm ūgio, sportiškas briunetas. Tuomet jis baigė mokyklą ir ruošiesi kraustytis į Kauną. Įėjęs į kambarį ir išvydęs mane jis staiga sustojo – jo šokolado spalvos akys įsistebeilyjo į mane: jaučiai, kaip jis savo žvilgsniu skanuoja mano kūną.
-Tadai, ko nori? – susigėdusi ir kiek sutrikusi paklausiau aš.

Nieko… – kiek pasimetęs atsakė jis.
Tada eik iš čia! – nervingai šūktelėjau.
Brolis išėjo. Prabėgus keletui minučių, mane pradėjo griaužti kaltės jausmas : „Kodėl išplūdau nieko blogo man nepadariusį brolį?“ – paklausiau savęs. Nutariau nueiti atsiprašyti. Pravėrusi jo kambario duris pamačiau dar nematytą vaizdą – jis visiškai nuogas gulėjo ant savo lovos ir lietė savo didelį penį. Pamatęs mane jis suskubo prisidengti antklode. Jo veidas išbalo.

Viskas gerai,– ramindama jį tariau aš , prisėsdama ant jo lovos krašto – nurimk.
Tavo spenelis… – drebančiu balsu murmėjo jis – …jis matosi.
Tegul matosi, – su prikasdama lūpa atsakiau aš.
Nors ši situacija man buvo visiškai neįprasta, tačiau jaučiau keistai malonų jaudulį – mano brolis buvo mano vaikino idealu.

Gal galiu jas paliesti? – drebančiu balsu ištarė brolis,stebėdamas mano krūtis.
Gerai, – drąsiu balsu ištariau aš ir suskubau nusisegti liemenėlę.
Kokios jos didelės, – su nuostaba ištarė brolis, gniauždamas mano dešinę krūtį savo stiprioje rankoje – daug didesnės nei daugumos mano klasiokių.
Per visą mano kūną nubėgo šiurpuliukai. Jis , lengvais sukamaisiais pirštų judesiais, pradėjo masažuoti mano spenelius. Net nesupratau, kaip tyliai pradėjau aimanuoti. Mano viduje užsidegė tokia aistra, kokios dar nebuvau jautusi visą gyvenimą. Prisiminusi sekso filmo scenas, kurias žiūrėdavau vėlyvais šeštadienio vakarais, kai tėvai užmigdavo, pakėliau brolio antklodę ir pradėjau masažuoti jo ilgą, akmens kietumo penį. Brolis nustėro. Matydama, kad valdau situaciją, palinkau prie jo penio ir pradėjau jį čiulpti. Tado veide įžvelgiau sumišimą, persipinusi su ekstaze.

Man tęsti? – tarsi jį erzindama paklausiau aš.
Nieko neatsakęs jis savo stipriom rankom parvertė mane ant lovos. Jaučiau , kaip jo dešinė ranka slysta mano pilvu žemyn.

Ar tu ne prieš, – rūpestingai paklausė jis.
Pritariančiai linktelėjau galva. Jo rankos palindo po mano kelnaitėmis ir pradėjo mane liesti.

Kokia tu drėgna, – šaipydamasis, jau su šypsena veide ištarė mano brolis.
Supratau, kad jau nesu padeties šeimininkė. Esu vergė – vergė, kuri niekada nenorės ištrūkti iš šios vergovės. Brolis numovė mano kelnaites ir liepė atsigulti ant šono. Jaučiau, kaip jo tvirtas kūnas glaudžiasi prie mano nugaros. Jis įėjo į mane. Tai buvo tiesiog nuostabu! Nejaučiau jokio neapsakomo skausmo, apie kurį kalbėjo mano draugės. Suplėšęs mano nekaltybės plėvę brolis ištarė:

Sveikinu, dabar tu oficialiai moteris.
Po šių žodžių veiksmas truko dar keletą minučių. Toks buvo mano pirmasis kartas.

Iki pat brolio išvykimo, mes su juo mylėdavomės kiekvieną vakarą tėvams užmigus. Galiausiai, atėjo laikas mus išsiskirti – jis išvyko studijuoti į Kauną. Nors labai norėjau, kad jis liktų, supratau, kad mūsų uždrausta meilė negali trukdyti jam siekti savo svajonių. Tai buvo mano geriausia vasara…