Autoservisas Vilniuje: Kurį galima rinktis?

Autoserviso pasirinkimas Vilniuje

Sostinėje kaip žinia daugiausiai žmonių, daugiausiai automobilių, tad faktas, kad ir autoservisų pasirinkimas čia nebus skurdus. Tačiau kaip pasirinkti patikimus autoserviso partnerius, kurie neapgautų, būtų sąžiningi, o darbų kokybė būtų aukšta? Tai nelengva užduotis, tačiau įmanoma. Geras autoservisas turi atitinkamus požymius, apie kuriuos ir norime pasikalbėti.

Svarbu reputacija

Turbūt pastebėjote, jog kalbos tarp žmonių sklinda gan greitai. Tai pritaikyti galime praktiškai bet kokioje paslaugų srityje. Tai galioja ir autoservisams. Ir ypatinga svarba tenka socialiniams tinklams, kur klientai pasijutę “nuskriausti” autoservise gali viešai aprašyti situaciją ir tai dalintis vietinėse grupėse. Rečiau, tačiau taip pat pasitaiko gerų atsiliepimų ir padėkų už gerai atliktus darbus.

Jei nesinaudojate socialiniais tinklais, tuomet galime lažintis, jog naudojate Google paieškos sistema, ieškant prekių ar paslaugų. Ši sistema taip pat gali pasitarnauti kaip atsiliepimų tikrintoja. Pirmiausiai reikia patikrinti Google maps Reviews ( nuorodą pabraukta). Čia yra pateikiamas bendras įvertinimų vidurkis bei realių vartotojų atsiliepimai.

Nepamirškite, jog kai kuriuos atsiliepimus gali parašyti ir konkurentai, siekdami nesąžiningai pakenkti geriau dirbantiems specialistams. Tad jei vienas, ar keli atsiliepimai iš šimto yra labai blogi, tai nėra rodiklis.

Teikiamų darbų spektras

Mes iš savo patirties rekomenduojame pasirinkti autoservisą, kuris atlieka visus ir įvairaus tipo automobilių remonto darbus. Pradedant nuo automobilio variklio, baigiant elektra. Šiuo atveju būsite užtikrinti dėl atliekamų darbų kokybės, o esant nekokybiškam remontui, net ir paaiškėjus po tam tikro laiko – drąsiai galėsite kreiptis į partnerius, jog pašalintų broką.

Rinkdamiesi viską taisyti viename servise, Jūs įgaunate pažįstamo statusą, tad gaunate tam tikras nuolaidas darbams, arba pavyzdžiui tepalų keitimui.  O galbūt turite ne tik lengvąjį automobilį, tačiau ir mikroautobusą ar kemperį? Šiuo atveju galite atlikti viską vienoje vietoje, ar gali būti geriau?

Lokacija – išlieka tarp svarbiausių veiksnių

Specifiniams gedimams, ar retiems remontams lokacija nėra svarbi. Automobilį pas gerus meistrus galima nugabenti ir į kitą miestą, kai kuriais atvejais. Tačiau jei kalbame apie einamas paslaugas kaip važiuoklės remontas, tepalų keitimas ar kiti darbai, serviso lokacija yra begalo svarbi. Mūsų minėtas Edler autoservisas yra įsikūręs Vilniuje, Dunojaus gatvėje ir lengvai pasiekiamas praktiškai iš bet kurios vietos.

 

Related Posts