Bongai ir kaljanai: daugiau nei paprastas rūkymas

Jeigu retkarčiais norite paįvairinti savo kasdienybę, o jau manote, kad esate išbandę daug ką, galime jums pasiūlyti pamėginti pasimėgauti bongo arba kaljano dūmu. Tai yra išskirtinės rūkymo priemonės, kurios leidžia mėgautis sodriu ir skaniu dūmu. Toks rūkymas nėra eilinis, kurio metu reikia išeiti į lauką ir grįžti po kelių minučių. Šis procesas yra žymiai ilgesnis ir malonesnis. Jie puikiai pagyvins vakarėlį arba vakarą, leidžiant prie televizoriaus.

Kur galima pigiau įsigyti bongus ir kaljanus?

Šias rūkymo priemones galima rasti specializuotose fizinėse parduotuvėse arba jas galima pirkti internetu. Turbūt niekas negalės ginčytis, kad pirkimas internetu turi žymiai daugiau pliusų, nei kad vykimas į fizines parduotuves. Pirmiausia, perkant internetu, galima palyginti skirtingose parduotuvėse siūlomus bongus ir kaljanus, lyginti jų kainas, sudėtį ir kitus norimus kriterijus. Antra, yra sutaupoma nemažai laiko, nes bongas ar kaljanas gali būti pristatomas per kelias dienas tiesiai į jūsų namus. Trečia, perkant internetu, praktiškai visada galima sutaupyti, nes čia yra siūlomos didelės nuolaidos arba daromos kitokios akcijos, kurios leidžia sutaupyti nemažas sumas pinigų.

Kodėl bongai ir kaljanai yra pranašesni už kitas rūkymo priemones?

Visų pirma, bongai ir kaljanai gali būti rūkomi kaip ritualas, ko nepasakysi apie kitas rūkymo priemones. Jos dažniausiai rūkomos iš įpročio ir praktiškai nėra jaučiama jokio malonumo. Be to, šių rūkymo priemonių dūmas yra žymiai sodresnis, malonesnis, turintis gerą kvapą. Taip pat rūkant su šiais aparatais, galima keisti skonius, kas leidžia kiekvieną kartą mėgautis vis skirtingu dūmu, o tai ilgainiui nepabosta. Šiomis priemonėmis galima mėgautis uždarose, viešose patalpose, ko negalima pasakyti kitas priemones. Be to, jų dūmų kvapas yra malonus ir jie dažniausiai netrikdo aplinkinių, kurie sėdi šalia.

Kada verta rinktis bongą, o kada kaljaną?

Vienos taisyklės, kada verta rinktis bongą, o kada kaljaną – nėra. Tai labiau priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Žinoma, galbūt patogiau yra rinktis kaljaną, kai yra didesnė žmonių kompanija, nes jį lengviau dalintis tarpusavyje, ypač, jei jis turi daugiau nei vieną rūkymo žarną. Tada vienu metu nuostabiu dūmu gali mėgautis daugiau nei vienas žmogus. Bet nedidelį kaljaną galima rinktis, kai esate vienas namuose. Jis taip pat puikiai tiks individualiam rūkymui. Bongą gali būti paprasčiau rinktis kai esate vienas arba dar keletas papildomų asmenų, kadangi jis gali būti rūkomas tik po vieną. Jei jį pasirinksite didelėje žmonių kompanijoje, tai rūkant ratas suksis gan lėtai ir vargu ar spėsite tinkamai pasimėgauti dūmu.

Related Posts