Dantų implantavimas geriausias žingsnis, kuris leis susigrąžinti nepriekaištingą šypseną

Nepriekaištinga šypsena yra prieinama kiekvienam. Jeigu atsitinka tam tikra problema, kuri pakoreguoja dantų būklę, ji gali būti sutvarkyta pakankamai greitai ir problemos kaip nebūta. Dantų implantavimas gali būti viena iš sprendimo būdų, todėl šiame straipsnyje norime plačiau papasakoti apie šią procedūrą.

Kokiais būdais gali būti atlikta implantavimo procedūra?

Implantavimas gali būti atliekamas keliais atvejais, tai yra kai trūksta vieno danties, kai trūksta kelių, ar netgi ganėtinai daug. Tad praktiškai bet kokioje situacijoje galite rinktis šią procedūrą. Aišku, kiekviena situacija bus individuali, todėl ir taikomi metodai bus skirtingi. Priklausomai nuo situacijos, implantai gali būti parenkami skirtingai, nes jų rūšių yra tikrai ne viena, galima rinktis iš:

  • Sraigtinių implantų;
  • Plokštelinių implantų;
  • Retrokaulinių implantų.

Žinoma, kiekvienas odontologas įvertinęs situaciją parinks jums patį tinkamiausią implantą, pagal esamą būklę. Dar verta žinoti ir tai, kad jeigu burnoje nėra nei vieno danties, tuomet implantai irgi gali išgelbėti situaciją ir būti žymiai patogesnis būdas, nei kad išimami protezai.

Ar implantavimas yra skausminga procedūra?

Daugelis gali galvoti, kad implantavimas yra skausminga procedūra, todėl kai kas gali jos vengti. Kadangi šiais laikais odontologija yra labai patobulėjusi, todėl nereikėtų jaudintis dėl tokių dalykų. Yra sukurtos įvairios priemonės, kurias panaudojus galima visai išvengti skausmo. Dažniausiai šiai procedūrai yra naudojama vietinė anestezija. Visos procedūros trukmė gali būti įvairi, priklausomai nuo pačios situacijos. Tačiau nereikia baimintis, kad proceso metu jausite tam tikrą ne komfortą ar kitus nemalonius pojūčius. Ne tik tinkamos priemonės, bet ir visi įrankiai naudojami šiuolaikiški, todėl implantavimo procedūros atliekamos tinkamai ir nepadarant didelės žalos, kad viskas gytų kaip įmanoma greičiau.

Kiek gali kainuoti implantavimas?

Kaip ir minėjome anksčiau, implantavimas gali būti atliekamas skirtingais būdai, visa dantų situacija gali būti skirtinga, tad ir kiekvienam klientui tokia procedūra gali kainuoti skirtingai. Jeigu jau seniai galvojate apie dantų implantavimą ir norite tiksliai sužinoti kainą, verta kreiptis į specialistus. Atlikus apžiūrą ir konsultaciją galėsite žinoti, ką jums reikės atlikti ir kiek apytiksliai viskas kainuos. Aišku, jeigu norėsite kaip įmanoma tiksliau susiskaičiuoti visas išlaidas, verta apgalvoti ir apie išlaidas, kurios bus patiriamos ir po visos procedūros, nes dar reikės pralaukti visą gijimo laikotarpį, kuris irgi gali būti skirtingas.

Related Posts