Dronai gali tikti tiek vaikams, tiek suaugusiems

Labai patogu yra tada, kai tam tikri daiktai gali tikti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Vienas tokių gana rimtų daiktų yra dronas. Kai kas gali sakyti, kad vaikams jis nėra skirtas, tačiau realybė rodo visai ką kitą. Vaikai kuo puikiausiai juos gali valdyti ir tam tikrais atvejais, tai daro geriau, nei suaugusieji.

Kokį droną pirkti vaikams?

Aišku, kiekvieni tėvai žino, kas yra geriausia jo vaikui, todėl nėra būti vadovautis toliau išvardintais kriterijais, galbūt jūs surasite kitokius, jums žymiai palankesnius. Tačiau rekomenduojama:

  • Jeigu vaikas pirmą kartą ims dorną į rankas ir jį valdys, tada geriausia rinktis mažesnį variantą, nes taip jį bus kur kas paprasčiau valdyti, atsitikus nelaimei bus padaryta žymiai mažesnė žala.
  • Papildomos detalės, tokios kaip propelerių apsaugos, kurios dedasi ant jų, ir jeigu yra kliudoma kliūtis būtent šia dalimi, propeleriai išlieka sveiki ir padaroma ne tik mažesnė žala pačiam prietaisui, bet ir kliūčiai, į kurią buvo atsitrenkta. Dar kita papildoma priemonė yra kliūčių aptikimo sensoriai, kurie padeda išvengti kliūčių ir nesitrenkti į jas. Ypač tokios dalys naudingos tada, kai dar tik mokomasi skraidinti droną.
  • Jeigu norima neprarasti drono, tuomet gali praversti automatinio grąžinimo funkcija, kuri leis net ir praradus ryšį jį susigrąžinti į tą vietą, iš kurios buvo paleistas.

Kokį droną pirkti suaugusiems?

Suaugusieji paprastai jau iš karto žino, kokio drono reikia, nes labai dažnai jie tokį prietaisą perka su tam tikru tikslu. Galbūt jiems reikalingi dronai su kamera, nes darbo specifika yra filmuoti visą vaizdą iš viršaus, kiti galbūt laisvu laiku nori užsiimti drono skraidinimu ir tai tiesiog yra hobis, tad jam gali reikėti kiek paprastesnio įrenginio. Dar kiti atlieka įvairias misijas ir jiems reikalingas galingas, tvirtas ir greitas dronas. Tad kaip matome, dronus galima panaudoti įvairiose pozicijose, todėl būtent pagal tai ir reikia jį rinktis. Dažniausiai suaugusieji jau moka jį valdyti, todėl tam tikros apsaugos nėra būtinos, bet jeigu norima, jas naudoti visada galima.

Dronų kainos

Jeigu dronas bus perkamas vaikams, tai tikriausiai aišku, kad jis kainuos kur kas pigiau, nei kad droną pirks profesionalas, kuriam reikia labai galingo. Todėl pasakyti, kiek jis gali kainuoti yra pakankamai sudėtinga. Jeigu norite palyginti kainas ir pasižiūrėti, kiek maždaug gali kainuoti jūsų nusižiūrėtas modelis, kuo puikiausiai tai galite padaryti internete. Ten vienoje vietoje galėsite atrasti labai daug variantų, kas leis išsirinkti patį geriausią sprendimą.

Related Posts