Įvairios kanapių arbatos rūšys

Kalbant apie kanapių arbatą, ypač tie, kurie ją vartoja, gali net nežinoti, kad jos yra keletą rūšių. Kiekviena jos rūšis turi savitą naudą ir skirtingai gali veikti žmogaus organizmą. Tad jei apskritai turite kažkiek žinių apie kanapių arbatą, bet dar nesate girdėję, kad ji gali būti skirstoma į skirtingas kategorijas, šis straipsnis kaip tik jums, nes apie jos rūšis papasakosime plačiau ir taip galėsite nuspręsti, kuri arbata būtų tinkamiausia jums.

Jaunų kanapių arbata

Turbūt jau iš pačio pavadinimo yra aišku, kad kanapės tokiai arbatai yra renkamos jaunos. Lyginant su brandžia kanapių arbata, ši turi kur kas mažiau CBD, todėl ji dažniau turėtų būti naudojama kaip įvairių vitaminų ar chlorofilo papildas. Tokią arbatą kiekvienas gali rinktis individualiai, nes ji gali būti supakuota į individualius maišelius, tuomet užpylus ją vandeniu jos nepasklinda po visą puodelį arba galima rinktis ją palaidą. Jaunų kanapių arbatos privalumus galima išskirti tokius: pagerina burnos ertmės kvapą, sustiprina kaulus ir padeda greičiau gyti žaizdoms, gerina miegą, palaiko tinkamą odos būklę ir lėtina senėjimo procesus, sumažina tikimybę susidaryti akmenims inkstuose, gerina imuninę sistemą.

Brandinta kanapių arbata

Šios rūšies arbatai yra renkami kanapių augalo žiedai ir lapai. Šios rūšies arbatoje yra didesnis kiekis CBD, taip pat tokia arbata, kaip ir jaunų kanapių arbata turi nemažai skirtingų vitaminų ir chlorofilo. Šios arbatos privalumas yra tas, kad ji lengvina pykinimo simptomus, gali skatinti apetitą, malšina skausmus, gerina širdies veiklą, mažina traukulius, lengvina kvėpavimą ir panašiai. Kaip matote, šios rūšies arbata gali padėti malšinti įvairias problemas, kurios slopinamos su kitais produktais, kurie turi CBD.

Kanapinės šaknies arbata

Dar viena kanapių arbatos rūšis yra kanapinės šaknies arbata. Ši arbata yra gaminama iš augalų šaknų. Visas arbatos paruošimas trunka kur kas ilgiau, nei kad prieš tai minėtų arbatos rūšių, nes šaknis reikia nuvalyti, tinkamai susmulkinti bei sudžiovinti. Tokios rūšies arbatą galima gardinti įvairiais arbatų prieskoniais, tokiais kaip citrina, medus, imbieras ir kiti. Šios arbatos privalumas yra tas, kad gali sumažinti karščiavimą, jaučiamus dantų skausmus, padėti susitvarkyti su sąnarių problemomis. Ji taip pat puikiai veikia kepenis ir apsaugo nuo įvairių ligų, geriant tokią arbatą kyla mažesnė tikimybė susidaryti navikui, ji gali būti geriama kaip prevencija stabdant vėžinių ląstelių atsiradimą, gali palengvinti kvėpavimą ir atpalaiduoti akių raumenis.

 

 

 

 

Related Posts
Kaip atsikratyti skruzdžių?

Kaip atsikratyti skruzdžių?

Sužinosite: Neišnaikinamos skruzdėlės sudomino Švedijos mokslininką Karlą LinėjųKova su skruzdėlėmisSkruzdžių atsikratymo būdai Skruzdės ganėtinai dažnai kamuoja sodo namelių…
Plačiau