Ką reikėtų žinoti apie kaljanų barus?

Dauguma žmonių pakeičia nuomonę apie kaljanus, kuomet apsilanko pirmą kartą kaljanų bare. Dažnai tai tampa jų nauja patirtis ir naujas pomėgis. Taip pat kai kurie asmenys pirmą kartą pabando kaljaną pas savo draugus arba šeimos narius, kurie turi kaljanus ir moka juos gražiai paruošti. Kaljanas Vilniuje yra puiki vieta, kurioje galite pirmą kartą pabandyti kaljano, jeigu to norite. Jūs pamatysite ir kitus baro lankytojus, susipažinsite plačiau su pačiais kaljanais. Kartais žmonės sako, kad pirmą kartą jiems eiti ten nedrąsu, nes nežino ko gali tikėtis. Tačiau tikrai nėra dėl ko jaudintis, nes kaljanų bare yra ramu, puiki vieta pasisėdėjimams vienam, su šeima, su draugais arba pirmiems pasimatymams.

Koks yra kaljano baro etiketas?

Kaljanas yra senas prietaisas, kuris turi senas tradicijas. Labai svarbu būti mandagiems ir maloniems su visais, bei asmenimis kurie dirba tame bare. Visose vietose į kurias vykstate, būkite malonūs, o tai jus nuves tik tolyn. Jeigu vykstate ne vienas, tuomet žarną turėtumėte dalintis su savo draugais, o vienam asmeniui rekomenduojama naudoti dvi – tris minutes, o tuomet sukti ją ratu. Kuomet padavinėjate žarną kitam asmeniui, galiuką laikykite nukreipę į save, kadangi priešingu atveju yra laikoma kaip nepagarbos ženklas.

Kaljanų baras Vilniuje turi atpalaiduojančią aplinka, kuri skirta, jog galėtumėte pasimėgauti kaljanais ir susitikti su kitais asmenimis, kuriuos domintų vienodi pomėgiai. Aplinka sukurta šiuolaikiškai ir estetiškai, kuri orientuota į šiuos laikus. Taip pat galite užsisakyti ir maisto į barą, kadangi savo neštis gėrimų ir maisto produktų nėra leidžiama.

Pirmiausia pasiskirstykite aplink stalą teisingai, o žarną visuomet naudokite su vienkartiniais antgaliais, kad būtų išlaikoma švara.

Kokių taisyklių reikia laikytis kaljano bare?

Vertinkite inventorių ir jo negadinkite, kadangi teks padengti visus nuostolius. Vienas kaljano seansas trunka apie pusantros valandos. Neblaivūs ir konfliktiniai asmenys nėra pageidaujami ir jie gali būti neaptarnaujami. Šioje vietoje yra įleidžiami asmenys kurie yra sulaukę 18 metų, o aptarnaujantis asmuo gali paprašyti, kad būtų pateikiamas asmens dokumentas, kuris įrodys asmens amžių.

Related Posts