Kaip prailginti iPhone 8 akumuliatoriaus tarnavimo laiką: 10 naudingų patarimų

„iPhone 8“ yra patikimas ir populiarus įrenginys, žinomas dėl savo elegantiško dizaino ir pažangių funkcijų. Tačiau, kaip ir bet kurio kito elektroninio prietaiso, jo baterijos veikimo laikas laikui bėgant gali sutrumpėti. Šiame straipsnyje panagrinėsime dešimt vertingų patarimų, padėsiančių prailginti „iPhone 8“ akumuliatoriaus veikimo laiką ir optimizuoti bendrą jo veikimą.

Atnaujinti naujausią „iOS“ versiją.

Norint padidinti akumuliatoriaus veikimo trukmę, labai svarbu nuolat atnaujinti iPhone operacinę sistemą. „Apple“ dažnai išleidžia programinės įrangos atnaujinimus, į kuriuos dažnai įtraukiami optimizavimai, užtikrinantys geresnį akumuliatoriaus veikimą. Norėdami patikrinti, ar yra atnaujinimų, eikite į „Settings“, tada bakstelėkite „General“ ir galiausiai pasirinkite „Software Update“.

Sumažinkite ekrano ryškumą

Sumažinus ekrano ryškumą galima gerokai sumažinti akumuliatoriaus sąnaudas. Sumažinkite ryškumą rankiniu būdu arba įjunkite automatinio ryškumo funkciją, leidžiančią prietaisui reguliuoti ryškumą pagal aplinkos apšvietimo sąlygas.

Išjunkite foninį programėlių atnaujinimą

Fone veikiančios programos gali išsikrauti akumuliatorių jums patiems to nepastebint. Norėdami taupyti energiją, eikite į „Settings“, tada „General“ ir pasirinkite „Background App Refresh“. Išjunkite jį programėlėms, kurioms nereikia nuolatinių atnaujinimų.

Apribokite vietos nustatymo paslaugas

Nors vietos nustatymo paslaugos yra naudingos, jos sunaudoja nemažai energijos. Peržiūrėkite ir tvarkykite konkrečių programėlių buvimo vietos nustatymus eidami į „Settings“, tada „Privacy“, po to „Location Services”. Pasirinkite išjungti vietos nustatymo paslaugas nereikalingoms programėlėms arba pasirinkite parinktį “While Using the App”.

Tvarkykite „Push Email“

„Push Email“ el. pašto pranešimai gali būti patogūs, tačiau dėl jų gali tekti dažnai rinkti duomenis ir išsikrauti akumuliatorius. Vietoj to pasirinkite rankinį el. laiškų gavimą arba nustatykite gavimo intervalus, kad sumažintumėte akumuliatoriaus naudojimą.

Optimizuokite „Push“ pranešimus

Pritaikykite programos pranešimų nustatymus, kad gautumėte tik svarbiausius pranešimus. Stumiamų pranešimų sumažinimas padeda išsaugoti akumuliatoriaus energiją ir kartu informuoti jus apie svarbiausius atnaujinimus.

Įjunkite mažos galios režimą

Kai „iPhone“ akumuliatorius išsikrauna, įjungę mažos galios režimą galite pratęsti jo naudojimą. Mažos galios režimas optimizuoja įvairius nustatymus, pavyzdžiui, sumažina animacijas ir foninius procesus, kad būtų taupoma energija.

Išvalykite programėlių talpyklą

Kai kurios programos laikui bėgant kaupia talpyklos duomenis, kurie gali turėti įtakos bendram našumui. Reguliariai valykite programų talpyklą ir nereikalingus duomenis, kad atlaisvintumėte vietos saugykloje ir padidintumėte akumuliatoriaus efektyvumą.

Išjunkite nereikalingus valdiklius

Valdikliai suteikia greitą prieigą prie informacijos, tačiau per daug aktyvių valdiklių pagrindiniame ekrane gali sunaudoti daug energijos. Norėdami taupyti akumuliatoriaus energiją, pašalinkite arba išjunkite retai naudojamus valdiklius.

Reguliariai perkraukite „iPhone“

Periodiškas „iPhone“ paleidimas iš naujo gali padėti valdyti foninius procesus ir užtikrinti sklandų veikimą. Šis paprastas veiksmas gali padidinti akumuliatoriaus veikimo trukmę ir bendrą įrenginio veikimą.

Naudodamiesi šiais dešimčia naudingų patarimų galite prailginti savo įrenginio akumuliatoriaus tarnavimo laiką ir mėgautis efektyvesniu naudojimu. Reguliariai įgyvendindami šiuos veiksmus ne tik optimizuosite savo prietaiso veikimą, bet ir prailginsite bendrą jo tarnavimo laiką bei sutaupysite pinigų, nes iPhone 8 remontas nėra pigus.

 

Related Posts