Kokia yra analinių žaislų priežiūra?

Valymas ir priežiūra yra neišvengiama gyvenimo dalis. Turite valyti savo kūną, turite išvalyti savo gyvenamąjį plotą ir taip pat, jūs turite išvalyti savo analinio sekso žaislus. Nesvarbu, ar tai dildo, vibratorius, analinis karoliukas, analinis kaištis, ar bet kuris kitas sekso daiktas, skirtas pridėti seksualinį malonumą savo gyvenimui. Turite jį plauti po kiekvieno naudojimo ir padėti į švarią vietą. Galų gale, šie daiktai turi kontaktą su kai kuriomis gana intymiomis jūsų kūno dalimis. Todėl, negalima pamiršti jais pasirūpinti. Valymas svarbus ir todėl, kad privalote užkirsti kelią bet kokioms ligoms, kurios gali atsirasti dėl nepakankamos higienos.

Svarbiausia žinoti ar analinis žaislas yra porėtas, ar ne. Neporėtos medžiagos yra medicininio lygio silikonas, boro silikatinis stiklas, sodos kalkės stiklas, metalas, ABS plastikas (tam tikro tipo kietas plastikas, dažnai naudojamas vibratoriuose). Porėtos medžiagos apima gumą, lateksą. Porėtose medžiagose yra mažos skylės, kuriose gali likti bakterijos. Jei nežinote, su kokia medžiaga susiduriate, susisiekite su pardavėju ir išsiaiškinkite iš kokios medžiagos pagamintas analinis žaislas.

Taigi, norint savo analinio sekso žaislus palaikyti švarius, galite tai padaryti labai paprastai. Tiesiog po naudojimo nuplaukite po tekančiu vandeniu. Taip pat, galite naudoti ir muilą, tačiau jis turėtų būti be kvapiklių ir dažiklių. Būtinai perskaitykite muilo sudėtį.

Svarbu, po plovimo, kruopščiai išdžiovinti analinio sekso žaislus prieš juos padedant į savo vietą. Nepamirškite, kad šie daiktai turi būti padėti į švarią vietą, kurioje nėra dulkių ar pūkų. Jei įmanoma, laikykite juos dėžutėje arba dėkite į maišelį, kuris pagamintas iš audinio.

Jei žaislus naudojate nedažnai, pavyzdžiui tik masturbacijai, valyti reikėtų maždaug per mėnesį vieną kartą, kaip prevencinė priemonė turi būti privaloma.

Related Posts