Kuo ypatinga vištiena iš ūkininkų?

Šiais laikais vis labiau atsižvelgiame į ekologiją ir sveikesnius pasirinkimus. Dažnas mūsų stengiasi pakeisti mitybos įpročius ir maitintis sveikai. Žmogaus organizmui itin svarbu gauti naudingų bei maistingų medžiagų, todėl tampa svarbu atkreipti dėmesį į produktus, kuriuos vartojame kasdien. Norint maitintis gerai, reikia į savo racioną įtraukti ne tik daržoves, grūdus, bet ir paukštieną, kuri būti kuo kokybiškesnė. Liesa mėsa bei paukštiena yra žymiai naudingesnė mūsų organizmui. Vienas populiaresnių pasirinkimų yra vištiena, kuri praturtina mūsų mitybos racioną ir yra tinkama daugeliui žmonių. Dabar įprastose parduotuvėse mes ne visuomet galime gauti šviežios ir kokybiškos vištienos, todėl rekomenduoja ją įsigyti pas ūkininkus. Kokybiškos ir šviežios vištienos galima įsigyti ūkininkų turgeliuose, krautuvėlėse ir netgi internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip dzukukrautuvele.lt.

Vištiena užauginta laisvame ūkyje, bus žymiai sveikesnė. Vištienos kokybė labai priklauso nuo to, kaip ji buvo auginta, kuo ji buvo šeriama ir kur laikoma. Vietiniai ūkininkai augindami vištas, nenaudoja hormonų, antibiotikų ir pašaro su konservantais bei cheminėmis medžiagomis. Todėl jos yra šeriamos kuo natūralesniu maistu. Ūkininkai paprastai augindami vištas sudaro joms geras sąlygas augti laisvai. Tad vartodami vištieną užaugintą vietiniame ūkyje, būsite sveikesni. Vištiena iš vietinio ūkio taip bus ne tik sveikesnė, šviežesnė, bet ir mažiau apdorota.

 

Gerai ir tai, jog pirkdami vištieną iš ūkininkų remiate vietinį ūkį ir taip prisidedate prie ekonomikos gerinimo. Taip padedate vietiniam ūkiui ir toliau išsilaikyti bei plėstis. Pirkdami vištieną iš vietinio ūkio, jūs daugiau sutaupote. Taip yra todėl, jog tokiu būdu vištiena nėra parduodama per keletą didmenininkų ir mažmenininkų, kurie užsideda didelius antkainius. Tad iš vietinio ūkio galėsite įsigyti vištienos už geriausią kainą. Reikėtų nepamiršti ir tai, jog vietoje užaugintas maistas, įskaitant ir mėsą bei paukštieną, yra nepalyginamai skanesnis.

 

Todėl jeigu dažnai į savo meniu įtraukiate vištieną, apsvarstykite galimybę ją pirkti vietiniame ūkyje, kuriame galėsite įsigyti ne tik mėsos ir jos gaminių, bet ir šviežių daržovių, vaisių, kepinių bei pieno produktų. Kokybiško maisto vartojimas padės jums tapti sveikesniais ir suteiks daugiau energijos.

 

Related Posts

Biskvitinės tešlos paslaptys

Sužinosite: Šaltasis pagrindinisŠaltasis pagreitintas būdasŠiltasis būdasKaip pasigaminti biskvitinę tešlą? Biskvitas yra daugelio kepinių ir desertų pagrindas, iš jos…
Plačiau