Naudingi patarimai, kaip apsaugoti miegamojo baldus nuo gyvūnų

Visi mes mylime savo mažuosius išdykėlius gyvūnėlius, kurie mums suteikia daug meilumo. Visgi nepaisant to, kokie jie mieli, tenka pripažinti, jog jų šunybės kartais priverčia nerimauti, o tam tikrais atvejais net supykti. Ypač pyktis kyla tuomet, kai gyvūnai nusprendžia lipti ant baldų ir juos gadinti. Miegamojo baldai dažnai nukenčia nuo gyvūnų netinkamo elgesio, todėl naudinga atrasti būdus, kaip išvengti gyvūnų puolimo, baldų gadinimo. Pateikiame kelis patarimus, kurie galbūt jums padės išspręsti šią bėdą.

Rinkitės specialias priemones

Pirmas ir turbūt vienas iš naudingiausių patarimų yra pasirinkti specialiai tokiai situacijai skirtas priemones. Gyvūnų uoslės yra kur kas jautresnės, nei mūsų, todėl užpurškus specialių priemonių, galėsite nerimauti dėl netinkamo gyvūno elgesio. Visgi tam tikrais atvejais priemonės gali nemaloniai kutenti nosis ne tik gyvūnams, bet ir žmonėms, jei jie jautresni kvapams, todėl tai ne visiems tinkantis pasirinkimas.

Neįleiskite į kambarį

Miegamojo baldai dažnai nukenčia nuo gyvūnų, jei leidžiama jiems miegoti tame kambaryje. Tad turbūt dar vienas naudingas patarimas – neįleiskite gyvūnų į kambarį. Tokiu būdų galėsite išvengti jų netinkamo elgesio. Na, bet šis patarimas netinka tiems, kurie gyvena mažuose butuose. Jei gyvenate nedideliame bute ir neįleisite gyvūno į kambarį, tuomet jam gali neužtekti vietos ir blogėti psichika.

Aptverkite baldus

Kitas patarimas – baldų aptvėrimas. Tai naudinga tuomet, kai gyvūno neina išvaryti iš kambario. Aptverti baldus galima įvairiomis medžiagomis. Visgi, jeigu jaudinatės, jog tai sugadins namų interjerą, aptverkite ne baldus, o gyvūną. Žinoma, pasirūpinkite, kad jam būtų suteikta pakankamai vietos, priešingu atveju gyvūnas gali jaustis atstumtas ir nelaimingas.

Jei šie patarimai nepadėjo pasirūpinti, kad miegamojo baldai būtų apsaugoti ir gyvūnas vis tiek juos gadina, tuomet lieka tik vienas variantas – atiduoti šunį pažįstamiems, kuriems negaila senų baldų arba turi didelį ir erdvų kiemą. Gali būti, kad šuo drasko baldus, nes nesijaučia laimingas, galbūt jam trūksta dėmesio ar erdvės. Jei manote, kad gyvūnui per mažai erdvės, galbūt turėtumėte jį atiduoti tiems, kurie galėtų suteikti tai, ko jam reikia.

Related Posts