Naujausios technologijos išskirtinai dantų priežiūrai – kokią kliniką pasirinkti Lietuvoje 2024?

Lietuvos odontologijos klinikos tiki, kad reikia neatsilikti nuo naujausių odontologijos technologijų pasiekimų. Esame pasiryžę teikti išskirtinę priežiūrą, į savo praktiką įtraukdami moderniausią įrangą ir metodus. Naudodamiesi pažangiomis technologijomis galime pasiūlyti jums aukščiausio lygio tikslumą, komfortą ir efektyvumą dantų gydymo metu.

Štai keletas pažangiausių technologijų, kurias naudojame savo klinikoje:

1. Skaitmeniniai rentgeno spinduliai

Praėjo nepatogių tradicinių rentgeno nuotraukų laikai. Mes naudojame skaitmeninius rentgeno spindulius, kurie naudoja daug mažiau spinduliuotės nei įprasti metodai. Jie ne tik saugesni jums, bet ir suteikia galimybę gauti momentinius vaizdus, kuriuos galime padidinti ir apdoroti, kad diagnozė būtų tikslesnė. Skaitmeniniai rentgeno spinduliai taip pat nereikalauja juostų ryškinimo, todėl mažėja mūsų poveikis aplinkai.

2. Intraoraliniai fotoaparatai

Ar kada nors susimąstėte, ką odontologas mato apžiūros metu? Su intraoralinėmis kameromis jums nebereikia stebėtis. Šios mažytės kameros leidžia realiuoju laiku užfiksuoti detalius dantų ir dantenų vaizdus. Kartu išnagrinėję šiuos vaizdus, galime geriau paaiškinti jums rūpimus klausimus ar gydymo galimybes.

3. Lazerinė odontologija

Praėjo grąžtų ir skalpelių laikai. Lazerinė odontologija yra tikslesnė ir minimaliai invazinė alternatyva. Nuo ėduonies gydymo iki dantenų ligų gydymo – lazeriai gali padaryti jūsų odontologinę patirtį patogesnę ir efektyvesnę. Lazerio technologija skatina greitesnį gijimą, mažina kraujavimą ir patinimą ir sumažina anestezijos poreikį.

4. CAD/CAM technologija

Naudodami CAD/CAM technologiją galime sukurti tikslias ir pritaikytas dantų restauracijas per vieną vizitą. Naudodami kompiuterinio projektavimo (CAD) ir kompiuterinės gamybos (CAM) technologijas, galime suprojektuoti, pagaminti ir uždėti vainikėlius, faneras ir tiltus čia pat, mūsų biure. Dėl šios technologijos nebereikia laikinų restauracijų ir kelių vizitų, todėl sutaupysite laiko ir užtikrinsite nepriekaištingą pritaikymą.

5. 3D vaizdavimas ir kūgio spindulių kompiuterinė tomografija

Kai kalbama apie dantų implantų planavimą ir burnos ertmės chirurgiją, 3D vaizdavimas ir kūginė kompiuterinė tomografija (CBCT) suteikia mums detalų trimatį dantų, žandikaulio ir aplinkinių struktūrų vaizdą. Ši neįkainojama informacija leidžia tiksliai įstatyti implantus ir tiksliai diagnozuoti sudėtingas problemas.

Plačiau

 

Naudodami pažangią įrangą, pavyzdžiui, skaitmeninį rentgeną, intraoralines kameras, lazerinę odontologiją, CAD/CAM technologiją, 3D vaizdus ir kūginę kompiuterinę tomografiją, galime jums pasiūlyti daugybę privalumų. Tai mažesnė radiacijos dozė, momentiniai ir didinamieji vaizdai tiksliam diagnozavimui, minimaliai invazinis gydymas, tikslios ir individualiai pritaikytos dantų restauracijos ir išsamūs trimačiai vaizdai dantų implantų planavimui ir burnos chirurgijai.

Suprantame, kad norint suteikti jums aukščiausio lygio priežiūrą, labai svarbu neatsilikti nuo naujausių dantų technologijų pasiekimų. Todėl nuolat investuojame į naujausią įrangą ir techniką, užtikrindami, kad gausite geriausią įmanomą gydymą.

 

Pasirinkę mūsų odontologijos kliniką, galite būti tikri, kad esate patikimose rankose. Patirkite skirtumą, kurį jūsų dantų priežiūrai gali suteikti mūsų moderniausios technologijos. Užsisakykite vizitą šiandien ir sužinokite, kokias išskirtines paslaugas galime pasiūlyti.

 

Kokie yra šių technologijų privalumai?

Šios technologijos siūlo tokius privalumus, kaip mažesnis radiacijos poveikis, momentiniai ir didinamieji vaizdai tiksliam diagnozavimui, minimaliai invazinis gydymas, tikslios ir individualiai pritaikytos dantų restauracijos ir detalūs trimačiai vaizdai dantų implantų planavimui ir burnos chirurgijai.

Kur galiu užsisakyti odontologijos paslaugas?

Išbandyktie šiuos sąrašus. Juose radome, kad tokios klinikos kaip M. Povilaičio, G. Janužio yra vienos iš geriausių.

Related Posts