Oras-vanduo – idealus pasirinkimas namų šildymui

Namuose šiltai gyventi mes norime ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir žiemą. Todėl labai svarbu pasirūpinti šildymo sistema, kuri suteiktų mums galimybę nešalti namuose ir jaustis komfortiškai. Oras-vanduo gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori ne tik sušildyti namuose orą, bet ir vandenį. Kadangi oras-vanduo neišskiria kenksmingų medžiagų į aplinką, tai ekologiškas pirkinys. APVA parama skiriama tiems, kurie nori gyventi ekologiškai. Tad pirkdami oras-vanduo šilumos siurblį jūs ne tik galėsite mėgautis išskirtine kokybe, bet ir sutaupyti, kadangi mokesčiai bus mažesni, o prekės kaina nedidelė, kadangi dalį galėsite susigrąžinti.

Ar šilumos siurbliui reikia daug priežiūros?

Dar geriau tai, jog šilumos siurbliai ne tik padeda gyventi taupiau, bet ir nereikalauja jokios priežiūros. Tiesa, kartą per metus turėsite pakviesti meistrą, kad jis apžiūrėtų, ar šilumos siurblys veikia tinkamai. Kai kuriais atvejais prireikia papildomų darbų, kad šilumos siurbliai veiktų efektyviau. Visgi tai ne jūsų problema, kadangi šilumos siurbliams skiriama garantija, kuri padengia bet kokias remonto išlaidas.

Kaip sumontuoti?

Oras-vanduo turi būti montuojami tik profesionalų, kurie išmano, kaip atlikti šį darbą. Priešingu atveju rizikuojate ne tik pažeisti gaminį, bet ir gali būti, kad ateityje už bet kokius remonto darbus reikės mokėti patiems. Problema ta, kad montuojant gaminį netinkamai, rizikuojama pažeisti. Tuomet garantija negalioja, kadangi bet kokie pažeidimai gali būti ne dėl to, kad defektas atsirado gamybos metu, bet ir dėl netinkamo montavimo. Montavimo darbus palikite patyrusiems meistrams, kurie išmano, kaip tą padaryti. Tokiu atveju nereikės nerimauti dėl brangių remonto darbų, nes tai padengs turima garantija.

Šilumos siurblių valdymas

Na, o tie, kurie nerimauja, kad šilumos siurbliai oras-vanduo yra jiems per daug modernūs ir nesugebės jų valdyti, gali nebegalvoti apie tai. Oras-vanduo yra lengvai valdomi, todėl kiekvienas gali lengvai perprasti valdymo sistemą ir nustatyti norimus nustatymus. Tiesa, oras-vanduo puikus pasirinkimas dar ir dėl to, nes gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad būdami ne namuose, o kitoje vietoje vis tiek galėsite prižiūrėti, kad oras-vanduo dirbtų tinkamai ir koreguoti, kai reikės.

Related Posts