Pagal kokius kriterijus rinktis dėklus meškerėms?

Pagal kokius kriterijus rinktis dėklus meškerėms?

Dėklai meškerėms reikalingi ne tik jų laikymui, bet ir nešimui į žvejybą. Todėl rinktis reikia labai atidžiai. Svarbiausia atsižvelgti į šiuos kriterijus:

Išvaizda

Kiekvienas žino, jog dėklai meškerėms skiriasi ne tik dydžiu, kaina, bet ir išvaizda. Jeigu norite, kad jūsų meškerės būtų patalpintos dailiame dėkle, tuomet ieškokite dėklo internete. Būtent internete galima rasti kur kas platesnį dėklų pasirinkimą. Ne tik platesnį, bet ir kur kas įvairesnį.

Dydis

Nepamirškite, jog mėškerės būna skirtingų dydžių, todėl nepamirškite dėklo dydžio. Pagalvokite ne tik apie tai, kokio dydžio jūsų meškerės, bet ir apie kitus dalykus. Kiek meškerių talpinsite dėkle? Renkant dydį neturėtumėte skubėti, tai padės jums pasirinkti tinkamiausią dėklą.

Kaina

Dėklai meškerėms skiriasi ne tik dydžiais, bet ir kokybe. Dėl to ir kaina kiek skirtinga. Jeigu ieškote prekės, kuri tarnautų jums daugiau nei kelerius metus, tuomet pirkite brangesnį dėklą. Jo kokybė džiugins jus kiekvieną dieną, o naudotis galėsite net ir po daug metų. Kaina galbūt bus brangesnė, tačiau ilgesnio laiko perspektyvoje ji tikrai atsipirks. Perkant pigesnį dėklą sutaupysite pirkdami, tačiau turbūt reikės naują pirkti jau po metų.

Kompaktiškumas

Dėklai meškerėms skirti ne tik sudėjimui, bet ir pernešimui, todėl atkreipkite dėmesį į tai, ar jie bus kompaktiški. Jeigu pasirinktas dėklas bus nepatogus nešimui ar jis per didelis, kad tilptų į transporto priemonę, tuomet ieškokite kito. Pirkdami būtinai atsižvelkite į tai, ar bus patogu nešti dėklą. Kartais reikia atkreipti dėmesį ir į svorį. Pasitaiko, jog kai kurie gamintojai nepagalvoja apie tai, kad dėklus reikės nešti ir neatsižvelgdami į tai juos gamina sunkius. Tokiu atveju kelionė iki ežero tampa labai ilga ir sudėtinga. Nesvarbu, pirksite internetu ar fizinėje parduotuvėje, dėklų svoris galima sužinoti prieš perkant. Jeigu matmenys ir svoris nėra nurodytas, galite pasidomėti, konsultantas turėtų atsakyti į bet kokius klausimus, susijusius su prekės matavimais.

Įsigyti galite https://zvejojam.lt parduotuvėje

Related Posts