Patarimai, kurie padės tinkamai išanalizuoti pokerio žaidimo priešininkus

Norint gerai žaisti pokerį, neužteks vien tik taisyklių ir puikiai suprasti kortų derinius. Kartais kortose gali sektis ir iškristi tokie deriniai, su kuriais manote, kad galite laimėti, tačiau neperpratus priešininkų, galima labai skaudžiai nukentėti. Tad dar vienas labai svarbus pokerio žaidimo elementas yra priešininkai, nes būtent nuo jų priklauso labai didelė žaidimo dalis, tad kuo juos labiau pažinsite, tuo visas žaidimas gali praeiti sėkmingiau.

Naujokų strategija

Labai dažnai manoma, kad tie, kas pradeda tik žaisti ir įsijausti į žaidimą, turi vien tik mokytis ir per didelių strategijų nekurti, nes jiems vis tiek nėra šansų laimėti. Tačiau net ir naujokai, turintys bent nors kiek žinių, gali kuo puikiausiai įsijausti į žaidimą ir kurti nedidelius planus, kurie padės pasiekti pergalių. Strateguoti reikia po nedaug, kad patiems nereikėtų susipainioti:

  • Visada apžvelkite, kiek priešininkai turi žetonų, tada daugiau ar mažiau galėsite nuspręsti, kokie yra jūsų šansai.
  • Jeigu žaidžiate internete, visada reikia atkreipti dėmesį, kaip yra pasivadinę priešininkai.
  • Reikėtų nepaleisti iš akių tų žaidėjų, kurie nelaukia savo priverstinio statymo ir tų, kurie atsisako priverstinio statymo, o vėliau bando atsakyti į priešininko permušimą.

Kaip pasivadinę priešininkai

Kartais nežinant tam tikrų dalykų galima padaryti labai daug esminių klaidų (jeigu norite jų daryti kaip įmanoma mažiau verta pasiskaityti internetinį puslapį pokerioforumas.lt), kurios gali kainuoti nemažai. Tad net ir į pačius mažiausius dalykus reikia atkreipti dėmesį. Vienas tokių yra pavadinimas, kuriuo pasivadinęs priešininkas (tai aktualu žaidžiant pokerį internetu). Labai dažnu atveju tie, kurie į žaidimą nežiūri pakankamai rimtai, bus pasivadinę ne tokiais gražiais vardais, o tie, kuriems jis yra svarbus, dažniausiai naudos savo vardą arba kažką panašaus, kas simbolizuos pokerį. Kai kas į tokius spėjimus gali žiūrėti skeptiškai, tačiau bent jau minimali informacija ir pasvarstymai gali būti žymiai naudingesni, nei kad visiškai jokios.

Žetonai

Dar viena strategija, kuria gali pasinaudoti naujokai yra žetonai. Visada verta atkreipti dėmesį į priešininkų žetonus, kokį kiekį jie turi, nes tai irgi gali būti puikus ženklas, kaip yra nusiteikęs priešininkas ir kokie gali būti šansai. Jeigu žaidėjas turi maksimalų skaičių arba netoli link jo, labai didelė tikimybė, kad jis yra pažengęs pakankamai daug, tad jo žaidimas gali būti labai stiprus. Jeigu yra atvirkščiai, žetonų skaičius minimalus, vadinasi toks žaidėjas nėra per daug stiprus ir yra nemaža tikimybė laimėti prieš jį.

 

Related Posts
Kaljanas kas tai?

Kaljanas kas tai?

Sužinosite: Kaljanų tipaiKaljano sudedamosios dalys Kaljanas tai modernus pypkės pakaitalas. Šis prietaisas išrastas Egipte, greitai paplito arabijoje, turkijoje…
Plačiau