Kas yra straipsnių katalogai ir ar svarbu straipsnių kokybė?

Straipsnių katalogas tai puiki vieta visiems asmenims kurie nori pareklamuoti savo internetinius puslapius, arba parašyti įdomius straipsnius. Šie katalogai taip pat puikus dalykas puslapių savininkams, kadangi jie suteikia nemažai SEO privalumų.

Visi asmenys kurie dirba su svetainėmis, susiduria ir su SEO paslaugomis. Šiais laikais dėja turėti gražų puslapį tikrai neužtenka, todėl reikia pridėti darbo, kad jį išpopuliarinti. Straipsnių katalogas leis jums publikuoti įvairiausių tematikų straipsnius, jie dažniausiai kainuoja vos kelis eurus, tačiau suteiks SEO alternatyvos.

Platesnė informacija apie katalogus

Tai yra internetiniai puslapiai, kurie labai panašūs į žurnalus, tik internetine forma. Juose galite rasti įvairiausių straipsnių katalogus. Tačiau būna, kad orentuojamasi tik į vieną sritį, tarkime automobilių straipsnių katalogas. Tačiau reikia nepamiršti, kad jeigu jūsų straipsnis buvo kur nors kitur talpinamas, jis nebus patalpintas. Šiuose kataloguose talpinami tik unikalūs straipsniai, kad suteiktų didesnės SEO naudos visiems. Taip pat su unikaliais straipsniais yra užtikrinama puslapio kokybė. Šis žodis išvertus iš angl kalbos reikštų, optimizuota paieška sistemoje. Kai jūsų puslapis turi stipres atgalines nuorodas, didesnius SEO rodiklius, tuomet jis bus aukštesnėse paieškos pozicijose.

Kodėl neužtenka turėti gražaus puslapio?

Internete nuolatos yra kuriami nauji puslapiai, ir tai parodo , kad konkurencija yra didelė. Be optimizacijos į jūsų puslapį žmonės nepradės eiti. Tai yra todėl, kad sukūrus puslapį jis bus labai tolimame paieškos puslapyje. Tikriausiai ir patys pastebite, kad kai ieškote tam tikros informacijos arba produkto, mes atsidarome pačias pirmas nuorodas. O jei jūsų puslapis bus toliau negu pirmame puslapyje , tuomet mažas šansas, kad kažkas jį ras. Jei norite būti pačiame priekyje, jums reikės turėti gerą reitingą, bei stiprias atgalines nuorodas. Visuomet reikia dirbti ties raktažodžiais.

Ar svarbu straipsnių kokybė?

Straipsnių kokybę lemia ne vienas kriterijus. Visuomet rekomenduojama rašyti pagal visus SEO kriterijus. Su tvarkingu straipsniu, jis bus indeksuojamas lengviau ir kur kas greičiau. Minimalus žodžių kiekis dažniausiai yra 300. Straipsniai turi būti parašyti be jokių gramatinių klaidų. Jei parašėte tvarkingą straipsnį, pridėjote įliustracijas, paieškos robotukai jį indeksuos greičiau. Reikia nepamiršti, kuomet turime tvarkingus straipsnius, ir paties skaityti yra kur kas lengviau. Todėl su tvarkingu straipsniu pritrauktumėte daugiau ir skaitytojų dėmesio. Kokybiškas straipsnis yra randamas kur kas greičiau, nei parašytas ne į temą, arba atmestinai.

Related Posts