WordPress SEO plugin’ai

Norint pritraukti lankytojus į svetainę, SEO yra būtina. Ir tai ne vienkartinė istorija, o nuolatinis ir kruopštus procesas. Laimei, WordPress siūlo įvairius papildinius, kurie palengvina ir efektyvina optimizavimą paieškos sistemoms. Surinkome įrankius, kurie padės jūsų svetainei užimti aukštą vietą paieškos sistemose.

☝️ Pateikiame keletą įrankių, tačiau diegti jų visų tikrai nereikia. Užteks vieno ar dviejų, tinkančių būtent jūsų tikslams. Kai kurie papildiniai turi panašias funkcijas, todėl mes sutelksime dėmesį į kiekvieno iš jų skiriamąsias savybes ir ypatybes.

Yoast SEO

WordPress.com įvertinimas yra 5 iš 5.

Yoast SEO
Yoast SEO

Yoast SEO yra populiariausias SEO papildinys, skirtas WordPress. Yra ir nemokama versija, ir aukščiausios kokybės planai su išplėstinėmis funkcijomis. Yoast SEO turi beveik viską, ko reikia SEO: SERP peržiūra (Google paieškos rezultatų puslapis), XML svetainių schemos, Title ir Description pridėjimas ir kt.

⌘⌘⌘

Papildinys taip pat moka atlikti puslapių SEO analizę, padeda pridėti optimalų raktažodžių skaičių, siūlo optimizuoti pavadinimą, meta aprašymą ir URL.

Rank Math

WordPress.com įvertinimas yra 5 iš 5.

Rank Math

Naudodami Rank Math galite lengvai pridėti meta aprašymus bei pamatyti, kaip jūsų svetainė bus rodoma Google paieškoje. Papildinys leidžia kurti XML svetainių schemas, pajungti Google Search Consol’ę, nustatyti peradresavimus ir sekti 404 klaidas.

⌘⌘⌘

Iš esmės Rank Math yra Yoast SEO alternatyva, todėl jei pastarasis dėl kokių nors priežasčių jums netiko, galite apsvarstyti šią galimybę.

All in One SEO Pack

WordPress.com įvertinimas yra 4,5 iš 5.

All in One SEO Pack

Šis WordPress SEO papildinys leidžia pridėti Title ir Description bei automatiškai generuoja XML svetainių schemas, kad galėtumėte jas pateikti Google ir kitoms populiariausioms paieškos sistemoms. Be to, įrankis parenka reikiamus nustatymus, tad papildinys puikiai tinka tiems, kurie nemoka naudotis SEO plugin’ais. Pažengę vartotojai gali viską pritaikyti patys.

⌘⌘⌘

All in One SEO Pack yra dar viena Yoast SEO alternatyva, bet už prieinamesnę kainą už premium versiją.