Ar galima šunį maitinti naminiu maistu nuo stalo?

Jeigu ir Jūs sutinkate, kad šuo yra geriausias Jūsų draugas, kuris visada pakelia nuotaiką, kuris būna šalia, kai reikia, kuris kelia Jums tik pozityvias mintis – tokiu atveju, žinoma, gyvūnu reikia tinkamai pasirūpinti, kadangi tai garantuoja jo sveiką ir laimingą gyvenimą.

Rūpinimasis šunimi apima daugelį apsektų, tačiau šįkart skirsime dėmesį mitybai. Elektroninėje prekybos vietoje Dokrinesa – galite rasti labai platų geros kokybės maisto pasirinkimą. Visgi, kai kurie vis dar galvoja, kad galima šunį maitinti maistu nuo stalo. Ar tikrai?

Alergijos ir galimi nuodai

Pirmiausia reikia suprasti tai, kad Jums skanus maistas tikrai nėra skanus ir sveikas šuniui. Taip gali tik atrodyti. Visi puikiai žino, kad šokoladas net gali būti nuodingas, tad reikia labai atsakingai rinktis patiekalus, kuriais kasdien bus skatinamas Jūsų gyvūno gyvenimas.

Kokybiški baltymai

Taip pat reikia suprasti, kad gyvūnui svarbiausia kasdien valgyti tokį maistą, kuriame yra kuo daugiau baltymų. Jie, žinoma, turi būti kokybiški ir gaunami ne tik iš mėsos. Taip pat kasdienei mitybai reikia žuvies, grūdinės kilmės gaminių ir panašiai. Maitindami maistu nuo stalo galite sutrikdyti šuns virškinimą, kadangi jis paprasčiausiai negaus tiek baltymų, kiek reikia jo organizmui.

Sutrikęs virškinimas

Nuo naminio maisto šunims dažniausiai sutrinka virškinimas. Dėl to Jūsų šuniui gali ne tik skaudėti, tačiau ir jo nuotaika bus prasta, jis gali būti pasyvesnis. Kai norisi, kad gyvūnas kasdien jaustųsi gerai ir būtų laimingas – pirmiausia reikia pasirūpinti, kad jis kasdien valgytų jo kūnui tinkamą maistą.

Vitaminai ir mineralai

Galiausiai, kai maistas yra tinkamas – gyvūnui dažniausiai nereikia jokių papildomų vitaminų. Žinoma, jie rekomenduojami, tačiau nebūtini, kadangi viską, ko reikia, Jūsų šuo gaus iš sveikos mitybos.

Maitinkite savo šunį tokiu maistu, kuris jam ir yra skirtas. Tai leis būti ramiu, kad Jūsų gyvūnas bus ne tik sveikas, tačiau ir gražus, jo kailis blizgės. Juk norisi savo augintiniui sukurti geriausias gyvenimo sąlygas, taip? O viskas prasideda nuo jo mitybos.

 

Related Posts