Elektriko paslaugos – elektros instaliacija

Elektros instaliacija – vienas iš pirmų darbų norint įsirenginėti patalpas. Atliekiant elektros instaliacijos darbus jau po dalinės apdailos, susidursite su tam tikromis problemomis: reikės papildomai daryti griovelius laidams, vėl iš naujo tinkuoti, dažyti ir t.t. Taip pat, prieš atliekant daline apdailą reikėtų apgalvoti, kuriose vietose bus rozetės bei jungtukai. Todėl labai svarbu elektros instaliaciją atlikti laiku.

Elektriko paslaugos – elektros instaliacija

Elektrikas bei jo atliekami darbai

Geras elektrikas ne tik turi įvesti elektros instaliaciją, bet ir atlikti kitus elektriko darbus: pajungti dujinę, viryklę, gyvatukus, pervesti interneto kabelius. Elektriko standartiniai darbai:

 1. Elektros intaliacijos tvarkymas
 2. Elektros instaliacijos įrengimas
 3. Eletros intaliacijos pertvarkymas
 4. Gedimų šalinimas
 5. Šviestuvų pajungimas
 6. Buitinės technikos jungimas
 7. Automatų pastatymas
 8. Įžeminimas
 9. Rozečių pajungimas
 10. Jungtukų pajungimas
 11. Kabelių nutiesimas
 12. Elektros laidų nutiesimas
 13. Televizijos kabelių nutiesimas

Eletriko paslaugos kaina

Geras elektrikas kainuoja nemažai. Todėl svarbu prieš darbų pradžią susitarti tikslią kainą bei darbų atlikimo terminą. Dažniausiai elektrikai apmokestina save už tam tikrus taškus, pavyzdžiui: rozečių pajungimas, automatukų pastatymas ir pan. Venkite tų, kurie dirba valandiniu tarifu, mokėkite už rezultatus, o ne už laiko praleidimą.

Kaip atskirti gerą elektriką

Geras elektrikas patars jums kaip išsirinkti tinkamas medžiagas, pakonsultuos elektros instaliacijos, ar renovacijos klausimais. Geras elektrikas patikrins ir patars ar jau laikas keisti seną elektros instaliaciją į naują. Geras elektrikas pažiurės ir padarys taip, kad jus sutaupytumėte, o ne kad elektros instaliacijos darbai būtų perdaromi po keletos metų.

Elektros instaliacijos klaidos

Netinkamai atliktas elektriko darbas, gali jums daug kainuoti. Netinkamai įvesta elektra naudoja žymiai daugiau elektros. Taip pa, bet kuriuo metu gali būti elektros nuotekis, todėl, gyvybiškai svarbu, kad šį darbą atliktu teisingai. Todėl patarimas jums, geriau sumokėkite daugiau ir bukite ramus, kad darbia bus atlikti kokybiškai. Prieš samdydamiesi elektriką, visada paskaitykite ir pasidomėkite ką žmonės kalbą apie jo darbus, taip išsirinksite tinkamą meistrą ir išvengsite bereikalingų rupeščių.

Related Posts

Įrankių nuoma ar pirkimas?

Sužinosite: Įrankiu nuomos privalumaiĮrankių nuomos sąlygosĮrankio nuomos užsakymas ir grąžinimasĮrankių nuoma tik privatiems ar tik įmonėms?Kada verta pirkti,…
Plačiau