Influx – kosmetikos atsiliepimai

Influx - kosmetikos atsiliepimai

Influx.lt yra lietuviškas grožio ir stilingo gyvenimo būdo tinklaraštis. Jame telpa visi kosmetikos atsiliepimai: atsiliepimai apie dekoratyvinę kosmetiką, atsiliepimai apie odos priežiūros priemones, atsiliepimai apie kvepalus, atsiliepimai apie priemones nagams, atsiliepimai apie grožio techniką ir pan.

Kokios temos čia vyrauja?

  • Influx apima įvairias temas: jame galima rasti receptų, naudingų patarimų, naujų pirkinių ir kt. įrašų.
  • Tinklaraštis neapsiriboja vien tik grožio temomis: jame galima paskaityti ir apie naujausias mados ir kitas tendencijas, taip pat galima rasti įrašų apie sveikatą ir jos ypatumus, galima rasti įvairių rekomendacijų ir patarimų, kurie padės kasdienybėje.

Tinklaraščio tikslas – sukurti erdvę  šiuolaikinėms moterims ir merginoms. Jos yra smalsios, analizuojančios ir protingos, todėl ši erdvė turi patenkinti jų šiuos poreikius. Tinklaraštis kuria tik aukštos kokybės ir unikalų turinį.  Tinklaraštyje taip pat yra ir atskira parduotuvės skiltis, kurioje telpa įvairūs, originalūs produktai. Produktai tinka dovanoti sau, tinka dovanoti šeimos nariams ar draugams. Ši parduotuvė yra savotiškas būdas paremti Influx tinklaraščio veiklą – nusipirkdami produktą žmonės paremia Influx idėjas ir sukuria tinklaraščiui patogią terpę formuotis.

Asmeninė Influx patirtis

Influx tinklaraštis yra puiki vieta atrasti įkvėpimo, nes tinklaraštis yra suasmenintas ir jame yra dalinamasi asmenine patirtimi. Yra dalinamasi asmeniniais tikslais, dienotvarkėmis ir pasiekimais. Taip pat labai daug dėmesio yra skiriama asmeniniam tobulėjimui, dalijamasi ne tik pasiekimais, bet ir tuo, kas nesiseka, nesigauna. Influx yra suvienijanti erdvė, nes jame persipina įvairios temos, kurios liečia moteris ir merginas. Kadangi tinklaraštyje kalbama nuo batelių iki dvasinės ramybės, auditorijai nepabosta užsukti į tinklaraštį ir kiekvienas randa ką skaityti. Įvairios temos suvienija ir leidžia į tinklaraštį atsivesti daugiau įvairios auditorijos. Su įvairesne auditorija malonu diskutuoti, jie įsitraukia į komentarų skiltį ir išreiškia savo nuomonę ar savo įsitikinimus, pasiūlo naujų idėjų naujiems įrašams.

Tinklaraštyje pateikiamas tik unikalus turinys, todėl auditorija lieka susidomėjusi ir tikisi dar panašaus turinio. Yra galimybė užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir gauti naujienas apie naujus įrašus, naujas prekes Influx parduotuvės-rėmimo skiltyje, taip pat galima gauti ir visokių naudingų žinučių-laiškų su patarimais. Tokie pat reikalavimai taikomi ir norintiems reklamuotis Influx tinklaraštyje – turinys turi būti kokybiškas ir unikalus.

Related Posts