Internetinių svetainių kūrimas

Paslauga, kuri būtina kiekvienam verslui. Internetinė svetainė tai jūsų verslo vizitinė kortelė. Kokia internetinę svetainę turėsite ir rodysite savo klientams ar petencialiems klientams, tokius jus ir matys jie. Jeigu interneto svetainė gražu – klientai žiūri į jus rimtai, jeigu svetaine prasta… Todėl jeigu norite sukurti pasitikėjimą ir gerą įvaizdį internete, derėtu turėti gražią bei gerai veikiančią interneto svetainę.

Internetinių svetainių tipai

Nuosava interneto svetainė

Internetinės svetainės skirstomos į keletą esmonių kategorijų : informacinės ir reprezentacinės. Informacinės – kuriose didžiausias dėmesys sutelktas į informacijos pateikimą. Šiai svetainės tipui dizainas nėra labai svarbus. Kita – reprezentacinė, joje pagrindinis svarbus faktorius – dizainas. Reprezentacinės svetainės pasižymi unikaliu dizainu, idomiais grafikos sprendimais, dažniausiai šios svetainės būna kuriamos pagal jau aiškiai nubrežtus ir sugalbotus „brandbookus“. Dažnas variantas, kad informacinė svetaine pavirsta į reprezentacinę ir atvirkščiai.

Internetinių svetainių kūrimo kainos

Internetinių svetainių kūrimas atsieis jums nemažą sumą, tačiau tai tikrai atsipirks. Internetinių svetainių kūrimo kainos prasideda nuo 100 eurų, aišku už šią suma gausite šabloninio dizaino svetainę, ko gero dar ir informaciją reikės pačiam susikelti. Tikėtina suma už kuria galite gauti pilnai funkcionuojančią svetaine, be imantraus funkcionalumo apytiksliai svyruoja nuo 350 eurų. Svetainės kainos priklauso nuo projekto apimties, funkcionalumo bei jūsų individualių poreikių.

Internetinių puslapių kūrimas pačiam

Šį klausimą užduoda, beveik kiekvienas pradedantis verslininkas, kuris nori sutaupyti bent kažkiek pinigų. Iš esmės atsakymas taip, bet ar jūsų sukurta svetainė jus tenkins – abejoju. Susikurti gražią bei funkcionalią svetainę, reikia žinoti tam tikrus dalykus, kurią neišmoksite pasižiūrėję keltą mokomūjų vaizdo įrašų.

Kada reikia turėti savo tinklapį

Jeigu planuojate turėti savo verslą ar jau esatę pradėje, tokiu atveju tikrai rekomenduojame – turėti savo asmeninį arba verslo tinklapį. Svetainės pagalba galėsite geriau pažinti savo tikslinį klientą, pagal svetainėje surinktus duomenis reklamos pagalba galėsite žymiai lengviau jį pasiekti, informuoti apie akcijas, naujoves ir pan. Todėl kaip ir minėjau prieš tai, internet svetainė pirmas žinsgsnis sėkmingo verslo link.

Related Posts
faktoringas

Trumpai apie faktoringą

Sužinosite: Faktoringas be reikalavimoFaktoringo priemonės Faktoringas gali būti tiek vidaus, tiek eksporto. Vidaus faktoringo srityje klientas parduoda prekes…
Plačiau