Kada reikalinga skrandžio mažinimo operacija?

Kada reikalinga skrandžio mažinimo operacija?

Apie liekną kūną svajoja tiek moterys, tiek vyrai. Deja, bet žalingi įpročiai, persivalgymas, gyvenimo rutinai ir genai ne kiekvienam leidžia turėti išsvajotąjį kūną. Tokiu atveju tenka ieškoti kitų būdų, kaip atsikratyti papildomų kilogramų ir pasiekti norimą skaičių svarstyklėse.

Vienas jų – skrandžio mažinimo operacija. Nors daugelis galvoja, jog ši operacija skirta tik apsileidusiems žmonėms, kurie tingi eiti į sporto salę, tiesa yra visiškai kitokia. Tiesa pasakius, kai kuriems tenka numesti nemažai kilogramų, kol jiems leidžiama atlikti šią operaciją. Skrandžio mažinimas negali būti atliktas pacientas, kuriems kyla rizika operacijos metu. Jeigu žmogus turi per daug viršsvorio, iš pradžių jam skiriama dieta. Kai kurie chirurgai net ir tinkantiems šiai operacijai skiria dietą, jog įsitikintų, kad skrandžio mažinimas nėra tik užgaida ir pacientas nesitiki, jog operaciją visą svorį numes už jį. Skrandžio mažinimo operacija reikalinga tiems, kuriems desperatiškai reikia numesti svorį. Deja, bet antsvoris ne tik fiziškai nepatrauklus, bet ir labai pavojingas sveikatai.

Ar rizikinga atlikti skrandžio mažinimo operaciją?

Kaip ir bet kuri kita operacija, skrandžio mažinimas yra pavojingas. Deja, bet nėra operacijos, kuri nekeltų pavojaus gyvybei. Jūs lendate po peiliu, todėl visada yra komplikacijų tikimybė. Visgi reikia pastebėti, kad skrandžio mažinimo operacijos atliekamos saugiai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Todėl komplikacijos nėra tokios dažnos. Visgi tai nereiškia, jog rizikos nėra. Operuoti antsvorį turintį žmogų rizikinga, kadangi neretai jis turi gretutinių ligų.

Noriu mažinti skrandį. Kur kreiptis?

Taigi, pirmiausia reikia analizuoti save, suprasti savo poreikius, lūkesčius ir galbūt tai padės surasti balansą ir tuo pačiu išmokti racionaliai žiūrėti į maistą – patirtimi dalijasi N. Kaselis.

Jeigu pasiryžote šiai operacijai, kreipkitės į chirurgą, kuris galės atlikti šią operaciją. Prieš pasirinkdamį gydytoją, atidžiai pasidomėkite jo patirtimi ir įkainiais. Jeigu norite, galima susisiekti su keliais chirurgais, apsilankyti pas juos, sužinoti daugiau apie operaciją. Tai padės ne tik išsirinkti tinkamą chirurgą, bet ir turėsite galimybę išgirsti skirtingas nuomones, ar esate tinkamas kandidatas šiai operacijai, kokia rizika. Rinkitės atidžiai, nepamirškite, jog nuo pasirinkto chirurgo priklauso ne tik būsimi rezultatai, bet ir kaina.

Related Posts