KAIP IŠSIRINKTI GERIAUSIĄ MANIKIŪRO STALĄ

Ieškote stilingo, šiuolaikiško manikiūro stalo, kuris tiktų jūsų moderniam grožio kabinetui? Geras manikiūro stalas yra labai svarbus grožio kabineto įrenginys, ant kurio klientas turi jaustis patogiai ir atsipalaidavęs manikiūro procedūros metu. Taip pat svarbu, kad manikiūro stalas būtų patogus ir jums, nagų meistrei, nes dažnai prie jo dirbsite daugybę valandų! Taip pat labai svarbu, kad manikiūro stalas puikiai derėtų prie jūsų nagų salono interjero – juk tai baldų dalis, todėl jis turi kurti tokį įvaizdį, kokio norite. Išsirinkti geriausią manikiūro stalą gali būti paini užduotis, tačiau čia, salonams.eu parduotuvėje, mes turime didelį modernių manikiūro stalų asortimentą su skirtingomis apdailomis, atitinkančiomis jūsų reikalavimus. 

Manikiūro stalai su mediniu stalviršiu

Visi  manikiūro stalai gaminami iš aukštos kokybės  plokštės, todėl jie yra tvirti ir ilgaamžiai, puikiai tinka užimtoms manikiūro specialistėms. Visiems mediniams manikiūro stalams naudojame elektroninius medžiagų pjūklus, kad būtų užtikrintas tikslus ir efektyvus pjovimas. 

 

Manikiūro stalai su dulkių siurbliu

Nagų dulkių siurblys yra svarbus bet kurio nagų meistro komplektas, nesvarbu, ar dirbate namuose, ar judriame salone. Renkantis manikiūro stalą labai svarbu turėti nagų dulkių siurblį. Nagų dulkių surinktuvas naudingas ne tik klientui, bet ir manikiūro meistrui, nes dirbant daug valandų ir kvėpuojant nagų dulkėmis gali nukentėti jūsų kvėpavimo takų sveikata.

 Nors nėra būdų išvengti dulkių ir dūmų atliekant nagų procedūras klientams, labai svarbu stengtis pašalinti į orą patekusias dulkių daleles iškart, kai tik jos susidaro, kad apsaugotumėte ir save, ir savo klientą pirkti naudojant dulkių surinktuvą. Dulkių surinktuvai paprastai būna kompaktiški ir nešiojami, juos lengva ir sumontuoti, ir išmontuoti. Jie paprastai turi reguliuojamą siurbimą, kuris sunkiai veikia, kad iš oro išsiurbtų visas dulkių daleles. Prieš įsigyjant dulkių surinktuvo ventiliatorių, geriausia patikrinti, ar jo variklis yra tinkamas ir ar jis yra pakankamai galingas, kad tiktų jūsų darbo vietai, nepamirštant patikrinti triukšmo lygio. Paprastai dulkių surinktuvai turi galingą variklį, kuris gali būti labai triukšmingas. Jei rasite geros kokybės nagų dulkių surinkėją, jis gali gerai veikti, o jo triukšmo lygis bus žemesnis, kad jūsų klientas jaustųsi ramiai ir atsipalaidavęs salono ir (arba) namų aplinkoje.

 

Related Posts

Reklama internete

Mes nesistengsime apžvelgti visos reklamos istorijos ar visų reklamos formų. Panagrinėsime pačią reklamą internete ir pabandysime išsiaiškinti, ar reklama…
Plačiau