Kaip išsirinkti naują paltą?

Vis dažniau ir vis daugiau pirkėjų rūbus perka internetu. Tai nėra sudėtinga. Norint įsigyti Jums puikiai tinkantys, kokybiški audiniai internetu gali būti įsigyjami, jei atkreipiate dėmesį ne tik į kainą ar spalvą.

Pirmasis patarimas – rinkitės ne tik pagal spalvą. Išmokite ir įpraskite atkreipti dėmesį į audinį iš kurio pasiūtas paltas. Rinkitės natūralų pluoštą. Jeigu norite šilto palto, ieškokite vilnonio. Tai natūralus audinys, o be to – šio audinio paltai yra šilčiausi. Jums puikiai tiktų avies, kašmyro, alpakos ar mocheros vilna. Pavasario ir rudens sezonams ieškokite palto, kurio audinio sudėtyje yra bent šešiasdešimt procentų vilnos. Nesirinkite tik sintetinio pluošto palto. Toks rūbas ne tik nešildys Jūsų, tačiau ir neleidžia odai kvėpuoti. Todėl kad ir koks madingas ir stilingas būtų, nebus jaukus ir malonus dėvėti.

Antrasis patarimas – norint išlaikyti palto išvaizdą ilgiau nepakitusią bei tvarkingą, ieškomi paltiniai audiniai internetu turėtų turėti poliesterio ar poliamido pluošto. Taip palto audinys bus atsparesnis trinčiai, mažiau glamžysis, nesiburbuliuos bei bus elastingesnis – malonesnis, patogesnis dėvėti. Taip pat paltas bus atsparesnis drėgmei – galėsite rengtis ir drėgnu oru.

Trečiasis patarimas – rinkitės klasikinius modelius, kurie tiks Jūsų figūrai ir gyvenimo būdui. O klasikiniai paltų siluetai iš mados neišeis niekada. Turėkite galvoje, kad tiesaus silueto paltas su klasikine apykakle ir sujuosiamas diržu – puikiai tinka tiek kasdienai, tiek prie vakarinės aprangos. Prieš įsigydama paltą, įvertinkite jau turimą savo aprangą bei avalynę, kad netektų įsigijus paltą sukti galvą, kokius batus galite apsiauti.

Ketvirtasis patarimas – paltą rinkitės klasikinės spalvos. Kiekvieną sezoną madingos spalvos keičiasi, todėl rekomenduojami audiniai internetu paltui – klasikinių spalvų. Kodėl? Jei investuojate į kokybiško, gero audinio paltą, kuris tikrai nėra pigus, rekomenduojame rinktis vienspalvį klasikinių spalvų paltą – juodą, pilką, tamsiai mėlyną ar kreminės spalvos.

o madingos spalvos rinkitės aksesuarus.

Renkantis nereikia bijoti, kad įsigyti rūbai ir audiniai internetu bus nekokybiški. Žinodami, į ką reikia atkreipti dėmesį, sekite patarimais ir išsirinkite tai, apie ką svajojate.

Related Posts