Kokią naudą sveikatai teikia sekso prekės?

Sekso žaislai smarkiai išpopuliarėjo po ,,Penkiasdešimt pilkų atspalvių” filmo. Kiekvienais metais, sekso prekės sugeneruoja virš 15 milijardų dolerių, o tai yra įspūdinga suma. Kiekvienais metais atliekamos įvairiausios apklausos, o paskutinėje paaiškėjo, kad  pusė Amerikos ir Didžiosios Britanijos gyventojų turi bent po vieną sekso žaislą.

Ar daug žmonių turi sekso prekes?

Su kiekvienais metais padaugėja žmonių, kurie nusiperka bent vieną sekso prekę. JAV universiteto tyrimai parodė, kad 53 moterų ir 45 procentai vyrų, kuriems yra nuo 18 iki 65 metų, turi bent po vieną sekso prekę, o tai dažniausiai būna vibratoriai, kurie geba pagerinti lytines funkcijas. Svarbu paminėti, kad sekso žaislai yra naudojami ne tik malonumams ir linksmybėms, tačiau ir sveikatos gerinimui.

Kokią naudą teikia sekso žaislai vyrams?

Vyrai irgi susiduria su skirtingomis seksualinėmis problemomis, kurias gali išgelbėti skirtingų sekso žaislų naudojimas. Dažniausiai pasitaikančios problemos:

  • Erekcijos sutrikimai.
  • Priešlaikinė ejakuliacija.
  • Lytinio potraukio trūkumas.

Naudojant susitraukiančius žiedus, galima atitolinti ejakuliaciją ir pagerinti erekcijos ilgumą. Vyrams irgi yra sukurti vibratoriai, kurie gali pagerinti jų erekciją ir stimuliuoti nervų galūnes. Reikia nepamiršti, kad tokios sekso prekės leidžia mėgautis malonesne patirtimi, nei masturbacija rankiniu būdu.

Kokią naudą teikia sekso žaislai moterims?

Moterys dažniausiai susiduria su menopauzės skirtingais simptomais. O tai gali būti makšties skausmas ir sandarumo problemos, kerpių sklerozės, ginekologinis vėžys ir makšties atrofija. Dažniausiai gydytojai išrašo skirtingus vaistus šioms ligoms, kurie gali pabloginti seksualinę funkciją ir malonumą. O tai gali būti antidepresantai, širdies ir kraujospūdžio vaistai.

Užsienyje gydytojai pradėjo rekomenduoti skirtingus sekso žaislus, kad būtų išvengiama mūsų paminėtų problemų.

Atlikti tyrimai parodė, kad sekso žaislų naudojimas padeda per menopauzes patirti geresnį ir gilesnį miegą. Taipogi, vibratoriai pagerina kraujo tekėjimą į moters makštį, bei taip sumažina galimas makšties ligas. Sekso žaislų naudojimas gali būti ne tik smagus, tačiau ir geresnis būdas ligoms gydyti, nei tam tikri vaistai. Vibratoriai puikiai stimuliuoja moterų klitorius, o tai yra naudinga tuomet, kuomet sumažėja lytinis potraukis arba negali pasiekti orgazmo su savo antrąja puse.

Related Posts