Namų apsaugai vos viena lauko kamera

Kiekvienas turintis nuosavą namą ar sodybą susimastome apie tinkamą ir patikimą jo apsaugos sprendimą. Variantų renkantis namų apsaugą tikrai netrūksta, o ir įrengimo kainos smarkiai svyruoja. Šiuo metu populiariausi namų apsaugos sprendimai yra kameros ir signalizacijos. Tačiau, ar žinojote, kad namus puikiai saugoti gali ir viena lauko kamera? Norite sužinoti, kaip tai įmanoma? Skaitykite straipsnį iki galo.

Lauko kamera gali veikti autonomiškai

Šiuolaikinės technologijos leidžia išvengti daugybės nepatogumų susijusių su lauko kameros diegimu. Dabar, norint įsirengti pilnai veikiančią lauko kamerą, kuri sugebės užtikrinti patikimą namų apsaugą nereikia vestis jokių laidų. Dabartinės lauko kameros yra aprūpintos baterijomis, kurios leidžia kamerai veikti net iki 180 dienų. Tai pat, dauguma lauko kamerų jau turi įmontuotus WIFI ar GSM modelius. Tai reiškia, kad lauko kamera gali būti pajungta prie interneto tinklo nenaudojant jokio kabelio. Tiesiog prijunkite kamerą prie namų WIFI tinklo ir ji veiks. O, jei atsitiktų taip, kad maršrutizatoriaus su WIFI signalu namuose nėra, į kamerą galima dėti SIM kortelę su internetu ir visą kameros vaizdą galėsite matyti savo telefone ar kompiuterio ekrane.

Lauko kamera

Signalizacija lauko kameroje

Brangesni lauko kamerų modeliai gali veikti ir kaip pilnavertės signalizacijos. Jos ne tik turi įmontuotas baterijas, WIFI ar GSM ryšį, bet sugeba atpažinti žmogaus siluetą nustatytoje teritorijoje ir apie jo judėjimą pranešti kameros savininkui el. paštu arba pranešimu telefone. Atsiųsdama pranešimą, kamera kartu atsiunčia ir trumpą vaizdo įrašą su aplinkoje užfiksuotu judėjimu. Peržiūrėjus šį įrašą galima įvertinti situaciją ir teritorijoje pastebėjimus nekviestus svečius iškviesti policiją, kuri turėtų išspręsti su galimu nusikaltimu susijusius klausimus.

Taigi, išties, dabartinės lauko kameros stebina savo funkcionalumu, kuris ne tik leidžia stebėti, kas šiuo metu vyksta ar vyko jūsų teritorijoje, bet ir atlieka pilnavertės signalizacijos funkcijas. Žinoma, ne visos kameros gali fiksuoti žmogaus judėjimą teritorijoje. Dalis kamerų judėsi suprantą, kaip bet kokį vaizdo pasikeitimą (medžių lapų judėjimas, lietus, sniegas ir t.t.), todėl norint maksimaliai tikslios judesio detekcijos funkcijos rekomenduojama rinktis SMART arba lauko kamerą su šiluminiu judesio davikliu.

Related Posts