Reklamos agentūra: skaitmeninės reklamos pranašumai

Reklamos agentūra – dažnas pasirinkimas kiekvienos įmonės vadovo ar atsakingo asmens. Nenustojant augti socialinių medijų populiarumui skaitmeninės reklamos poreikis kyla, todėl vis daugiau reklamos agentūrų siūlo ir skaitmeninio marketingo paslaugas. Tačiau kuo skiriasi skaitmeninė reklama nuo reklamos stenduose, plakatuose ar televizijoje? Į šiuos klausimus atsako reklamos agentūra.

Rentabili reklama

Reklamos agentūra pabrėžia, jog skaitmeninė reklama yra greičiau atsiperkanti ir pigesnė už visas kitas reklamos formas. Vien tik rinkodara elektroniniu paštu atneša 3600% naudą nuo išleistų pinigų jai. Remiantis įvairiausiomis statistikomis, kurios sudarytos tarptautinių reklamos agentūrų duomenimis, socialinių medijų marketingas yra ne tik viena populiariausių reklamos formų, bet ir viena efektyviausių – pritraukianti daugiausiai naujų klientų ir garsindama verslų vardą. Ir ji greitai atsiperka! Su gera reklamos agentūros sukurta marketingo strategija ir milžiniška auditorija skaitmeninė reklama tampa labai efektyvi.

Pasiekiama didelė auditorija

Nenuostabu, jog reklamos agentūra propoguoja socialinių medijų marketingą – socialinėmis medijomis naudojasi 4,7 milijardo žmonių aplink visą pasaulį, todėl Jūsų reklama gali būti pasiekiama visuose pasaulio kampeliuose. Reklama elektroniniais laiškais taip pat aprėpia didžiulę auditoriją – elektroninį paštą turi beveik 4,26 milijardo žmonių, tačiau norint reklamuoti savo produktą laiškais reikia turėti vartotojų sutikimą. Internetu naudojasi apie 5 milijardai žmonių, todėl reklamos agentūra siūlo ir SEO paslaugas, kurios leidžia svetainėms organiškai atsiidurti paieškų pradžioje.

Greiti rezultatai

Dar vienas skirtumas tarp reklamos internete ir ne internete – laikas, kurio reikia norint pamatyti marketingo strategijos taikymo rezultatus. Reklamuojant savo produktą televizijos reklamose, reklaminiuose skyduose ar įvairiuose spausdiniuose sekti reklamos pasisekimą yra labai sunku – negalima nusakyti kiek žmonių tą reklamą pamatė, pradėjo gilintis į Jūsų produktą ir kokia dalis iš jų nusipirko Jūsų reklamuojamą daiktą. Reklamos agentūra užtikrina, jog skaitmeninės reklamos rezultatai būtų aiškūs ir konkretūs. Naudojantis įvairiausiomis marketingo analitikos priemonėmis galima pasakyti kiek žmonių pamatė Jūsų reklamą, ant jos paspaudė ir atliko Jūsų trokštamą veiksmą (prenumeravo Jūsų naujienlaiškį, nusipirko Jūsų produktą ar paslaugą, prisiregistravo prie Jūsų svetainės). Remiantis šiais duomenimis reklamos agentūra išbando įvairias skaitmeninės reklamos strategijas ir išrenka pačią efektyviausią.

Skaitmeninė reklama, dėl savo pranašumų yra viena populiariausių paslaugų, kurias gali pasiūlyti reklamos agentūra. Dėl individualaus požiūrio į kiekvieną įmonę ir unikalios marketingo strategijos reklamos agentūra ir ten dirbantys specialistai užtikrina gerus ir greitus rezultatus Jūsų iškeltiems tikslams.

Related Posts
faktoringas

Trumpai apie faktoringą

Sužinosite: Faktoringas be reikalavimoFaktoringo priemonės Faktoringas gali būti tiek vidaus, tiek eksporto. Vidaus faktoringo srityje klientas parduoda prekes…
Plačiau