Savarankiškas DPF filtro valymas – įmanoma?

Savarankiškas DPF filtro valymas – įmanoma?

Yra labai daug automobilio remonto ir priežiūros darbų, kurie atrodo gana paprasti, tad verta bandyti juos tvarkyti pačiam ir taip sutaupyti. Deja, dažniausiai viskas tik atrodo labai paprastai, o bandant sutvarkyti padarome dar daugiau problemų, kurių buvo galima išvengti.

Viena opesnių problemų dyzeliniuose automobiliuose yra DPF valymas. Nors jį reikia palikti specialistams, kurie geriausiai išmano kas ir kaip, tačiau yra kelios smulkmenos, kurios gali padėti filtrui tarsi „apsivalyti“ automatiškai.

Savarankiškas DPF kietųjų dalelių filtro atkūrimas

Pateikiame kelias idėjas, kurios gali padėti savarankiškai, tiksliau pačiai sistemai savaime išsivalyti filtrus. Žinoma, dažniausiai tai tik laikinas sprendimas, kuris padeda nukelti valymo darbus, kurie visada turėtų būti paliekami specialistų rankose.

Taigi, DPF valymas bus reikalingas rečiau, tokiu atveju, kai atliksite kelis darbus, kurie yra nurodyti žemiau.

  • Turbūt ne kartą teko girdėti, kad reikia su mašina pravažiuoti greičiau, kad kietosios dalelės būtų paprasčiausiai išstumiamos į lauką. Dažniausiai šis patarimas padeda tiems, kurie mašinas naudoja tik miesto reikmėms ir jiems tenka retai išvažiuoti iš jo ribų ir tuo pačiu pasiekti didesnį greitį. Bent jau kartą per porą savaičių siūlome 15 minučių važiuoti 90 km/val. greičiu. Tai gali padėti ilgiau išlaikyti švarius filtrus.
  • Dar vienas gana dažnas pačių meistrų pateikimas patarimas yra DPF valymo priemonių pylimas tiesiai į degalus. Tai, žinoma, mokama paslauga, tačiau paprastesnė, greitesnė ir pigesnė, nei dažnas filtro valymas. Pakuotės gali pakakti nuo 50 litrų iki 100 litrų degalų. Žinoma, svarbu naudoti tik patikimos kokybės valymo priemones. Dėl to geriausia yra tartis su meistrais.
  • Taip pat specialios priemonės gali būti ir yra pilamos į kietųjų dalelių filtrus. Dažniausiai viskas paprasta, tad irgi nereikia meistrų. Vėlgi, reikia rasti geros kokybės priemones, tad dėl to siūlome tartis su serviso darbuotojais.

Tai gali padėti Jums filtrus valyti rečiau, tačiau bet kuriuo atveju tai daryti reikia.

Profesionalus valymas

Visgi, bandymas darbus atlikti pačiam, kad ir kokie jie gali atrodyti paprasti, dažniausiai žmogui kainuoja kur kas brangiau, kadangi ir bloga chemiją gali sugadinti filtrus, ir tuo pačiu netinkami valymo darbai.

Ieškant specialistų, žinoma, irgi galima rasti įvairių, tad toli gražu ne visi tie, kurie teigia, kad jie gerai atlieka valymo darbus, tokie ir yra. Tiesa, dažniausiai paieškos bus greitesnės, jeigu įvertinkite kelias smulkmenas.

  • Ar paslaugos teikiamos racionaliomis kainomis, tai yra tokiomis, kurios tuo metu yra rinkoje?
  • Kai kurie žiūri – kokios tiksliai paslaugų teikimo garantijos yra siūlomos. Tai tikrai labai geras būdas rasti tuos, kurie žino ką daro ir dėl to nebijo pateikti garantijų.
  • Daugeliui žmonių svarbios yra priemonėmis, kuriomis atliekami valymo darbai. Jeigu Jums ši sfera yra žinoma – kodėl gi ne? Galite ieškoti ir pagal tai.
  • Taip pat siūlome nepamiršti, kad kitų žmonių komentarai apie vienus arba kitus servisus, kurie teikia šias paslaugas, gali padėti susidaryti nuomonę apie tai – ko galima tikėtis. Tai yra geras pagalbininkas greitesnėms paieškoms.

Kuo daugiau dėmesio transporto priemonei pavyks skirti – tuo gedimai bus retesni. Tai yra faktas. Siūlome nepamiršti, kad šiuo metu yra labai daug specialistų, kurie siūlo tvarkymo paslaugas. Dažniausiai bandymai sutaupyti atsisuka atgal prieš auto savininką, tad investuokite į kokybiškas paslaugas.

Related Posts