Smėlio naudojimo idėjos jūsų sodo ir želdyno dizainui

Įsigijus nuosavą namą, mes pirmiausiai skubame į jį įsikelti ir įsikurti, tačiau pagyvenus keletą savaičių ar mėnesių mums ima rūpėti namo išorinė išvaizda ir žinoma kiemo dekoravimas. Taigi, imame ieškoti minčių, bei idėjų, kaip susikurti originalią ir išskirtinę aplinką prie jūsų namo, kad Jūsų namas atrodytų išskirtinai. Viena iš pirmiausiai šaunančių minčių, yra įstabūs gėlynai, kurie savo ryškumu, bei išskirtiniu grožiu, galėtų papuošti mūsų namų kiemą. Tačiau, norint įsirengti įspūdingus želdynus, vien minties neužtenka, reikia kruopščiai apgalvoti jų įgyvendinimo projektą, kad šis projektas būtų ilgaamžiškas ir svarbiausia tarnautų mums, o ne mes jam. 

Viena iš naujoviškiausių idėjų želdynuose šiuo metu yra kvarcinio smėlio panaudojimas. Šis kvarcinis smėlis kieme gali suteikti Jūsų kiemui paplūdimio efektą, bei suteikti kiemui išskirtinumą. Žmonės, kurie turi didelę teritoriją, dažnai joje išsikasa mažą vandens telkinį ar net baseiną, ir šalia jo susikuria mini paplūdimį, kuris suteikia žmonėms jausmą, tarsi esant prie jūros. Kvarcinis smėlis nuo kitų smėlio rūšių, išsiskiria tuo, kad yra šviesesnis, nei įprastas smėlis ir suteikia Jūsų aplinkai švaros jausmą, nes jos spalva, tarsi išplauto smėlio spalva. Šiuo smėliu labai patogu vaikščioti basomis, nes jis kitaip nei įprastas smėlis, nepasižymi klampumu, kurį turi įprastas smėlis. 

Pripažinkime, kad smėlis Jūsų sode, gali įnešti naujų spalvų į Jūsų kiemo dizainą, bei būti tikrai originalia ir išskirtine detale Jūsų kieme. Na, o praktiškumo aspektu, Jūs turėsite nuosavą vietą, kurioje galėsite pavaikščioti basomis, savo namų teritorijoje. Nuo šiol norint pasivaikščioti smėlėta jūros pakrante Jums nebeteks važiuoti prie jūros, užteks tai padaryti savo nuosavame namų kieme, savo namų oazėje. 

Susikurkite išskirtinę ir originalią aplinką savo namuose, bei pasipuoškite juos taip, kad Jūsų namų aplinka Jus kas kartą džiugintų vos tik sugrįžus namo. Jei išskirtinumui sukurti reikalingas smėlis, kodėl gi? Kodėl nesusikūrus tikrai originalios ir išskirtinės aplinkos savo namuose, kuri žavėtų ir priverstų aikčioti visus užėjus pas jus į svečius. 

Related Posts