Vilnonių šlepečių privalumai

Vilnonių šlepečių dėvėjimas turi tiek daug privalumų. Temperatūrai krentant ir pradėjus ieškoti naujų šlepečių namuose, tikiu, kad svarstote, ar papildomi pinigai išleisti ant veltinių šlepečių tikrai to verti. Vilna yra viena iš puikiausių natūralių medžiagų, padedančių užtikrinti šilumą ir komfortą. Ji taip pat yra natūralus, antimikrobinis, atbaido kvapą ir yra atsinaujinanti medžiaga! Vilna gaunama iš avies vilnos. Vilnos kirpimas ir apdorojimas vyksta pavasarį. Avies kirpimas, dėl jos vilnos yra ne tik privalumas mums, tai taip pat nekenkia ir padeda avims. Joms labai patinka nusimesti savo žieminį kailį, kad galėtu mėgautis šiltu pavasario vėjeliu.

Vilnonių šlepečių privalumas – minimalistinis audinys

Vienas iš geriausių minimalistinių audinių yra vilna, ji pralaidi orui ir yra šilta, kai yra sausa. Vilna gali sugerti iki trečdalio savo svorio vandens ir išskiria šilumą džiovinant. Vilna iš karto sugeria prakaitą ir gali išleisti jį į orą 7 kartus greičiau nei sintetinės medžiagos. Vilna ne tik gali sugerti vandenį, bet ir jį išleisti, suteikdama jai antistatinę savybę. Vilnonės šlepetės taip pat natūraliai atsparios pelėsiui. Vilnonės šlepetės ypač tiks vyresniems žmonėms. Šlepetės nereikalauja jokios priežiūros, visada atrodys kaip naujos. Dar viena cheminė medžiaga, kuri nereikalinga vilnos šlepetėse – antipirėnai. Vilna yra vienas iš nedaugelio natūralių savaime gesančių pluoštų: jei bus veikiamas ugnies, jis nustos degti pašalinus liepsnos šaltinį.

Šlepečių patogumas

Vilna yra patogus audinys visiems, medicinos specialistai dažnai mano, kad ji yra hipoalergiška, o tai reiškia, kad mažai žmonių turi neigiamą reakciją į pluoštą. Daugumą alerginių reakcijų į vilnones šlepetes sukelia gaminiai, naudojami vilnai apdoroti gamybos metu, o ne pati vilna. Taigi, šios šlepetės yra neniežtinčios ir hipoalerginės, jos taip pat yra apdorojamos taip, kad būtų kuo minkštesnės, kad jos džiugintų kojų pirštus! Šiose šlepetėse yra daug lanolino, kuris yra malonus jautriai ar uždegusiai odai ir gali padėti išgydyti arba sumažinti odos uždegimą, jautrumą ir bėrimus. Priežastis, dėl kurios vilna yra tokia patogi, yra ta, kad kiekviename vilnos plaukelyje yra trimatis spiralinis įspaudimas, kuris veikia kaip mažytė spyruoklė. Dėl šio būdingo spyruokliškumo, su vilnonėmis šlepetėmis yra visada malonu vaikščioti po namus!

Vilnos natūralumas

Vilna yra natūralus ir atsinaujinantis pluoštas, turintis daugybę jam būdingų privalumų. Tai visiškai biologiškai skaidus ir neįtikėtinai kvėpuojantis pluoštas, kuris taip pat suteikia šilumą. Vilna žiemą išlieka šilta, o vasarą vėsi. Esant žemai temperatūrai, vilna pašalina iš odos drėgmę, o tuo pačiu metu jos izoliacinės savybės sulaiko sausą orą ir šilumą. Šiltoje temperatūroje vilnos kvėpuojančios savybės pritraukia orą, kuris pašalina perteklinę šilumą ir drėgmę iš kūno ir padeda išlikti vėsiai.

Vilna yra vienas mėgstamiausių audinių, jau tūkstančius metų, ne be priežasties. Vilna turi tiek daug nuostabių savybių, kurių negali pakeisti jokia sintetinė medžiaga. Avalynė tau internetinėje parduotuvėje, galite rasti aukštos kokybės, natūralios vilnos šlepečių vyrams ir moterims. Įvairiausi modeliai, spalvos ir stiliai, pagal kiekvieno skonį.

 

Related Posts