Žiedų pagalvėlės

Žiedų pagalvėlės vestuvėms – lyg ir mažytė, nežymi smulkmena, kurią gali prisiminti paskutinėmis minutėmis. Visgi smulkmenos kuria visumą ir paprastai būna labiausiai pastebimos. Vestuvių dieną norisi, jog kiekviena smulki detalė būtų kruopščiai suderinta ir harmoningai įsilietų į bene svarbiausios dienos šventę. Taigi, verta pakalbėti apie tokią smulkmę kaip pagalvėles vestuviniams žiedams.

Pagalvėlė su žiedais gali būti padėta šalia altoriaus, prie kunigo arba iškilmingai įnešama prieš būsimiems sutuoktiniams ištariant „taip“. Šią vestuvių ceremonijos dalį galima paversti viena iškilmingiausių šventės akimirkų, jeigu dailią pagalvėlę su vestuvių žiedais įneš žavūs mažyliai, aidint iškilmingai muzikai.

Sužadėtuvių žiedai ir pagalvėlės. Kurti sužadėtuvių žiedų pagalvėles iš netikėtų medžiagų – drąsu ir originalu. Naudokite viską, kas tik šauna į galvą: medžio gabalą, šakeles, linus, lizdą, žvakides, žaislus ir t.t. Tinka viskas, svarbu, jog derintųsi prie vestuvių šventės visumos.

Universalios klasikinės pagalvėlės

Dažniausiai pagalvėlės vestuviniams žiedams siuvamos iš natūralaus šilko, satino arba kitos panašios į šilką medžiagos. Klasikinės ir didžiajai daliai priimtiniausios spalvos yra skaisčiai balta, kreminė, šampano. Pagalvėlės dažniausiai puošiamos tos pačios baltos spalvos ar baltos atspalvių nėriniais, siuvinėjamos, tvirtinami perliukai, kristalai, plunksnelės, karoliukai. Renkantis klasikinę pagalvėlę svarbu derinti jos šviesią spalvą prie nuotakos suknelės. Pavyzdžiui, jeigu vestuvinė suknelė yra šampano spalvos, skaisčiai baltos spalvos pagalvėlė vestuviniams žiedams netinkama. Kontrastas tarp baltos atspalvių rėžia akį, tad geriau to venkite. Klasikines pagalvėles žiedams įsigysite vestuvinių suknelių nuomos salonuose, vestuvinės atributikos parduotuvėse.

Personalizuotos vestuvinių žiedų pagalvėlės

Personalizuotos pagalvėlės vestuviniams žiedams. Jos dalinai panašios į jau aptartas, t.y. klasikines pagalvėles, tačiau išsiskiria suasmeninimu. Pagalvėlės išsiuvinėjamos arba ant jų ar jas juosiančių juostų užrašomi jaunavedžių vardai ar tik pirmosios vardų raidės, bendra pavardė. Personalizuotas pagalvėlės taip pat reikia derinti prie nuotakos suknelės arba dominuojančios vestuvių spalvos (jaunojo kostiumas, kaklaraištis, pamergių suknelės, nuotakos puokštė ir pan.). Vestuvinių žiedų pagalvėlė gali būti balta, tačiau ją juosti kitos spalvos šilkinė juosta, dekoratyvinė medžiaginė gėlė, kaspinas ir pan. Tokias pagalvėles vertėtų siūti pagal užsakymą.

Teminės. Jeigu jūsų vestuvės turi temą, neabejotinai pagalvėlė vestuviniams žiedams taip pat turi atskleisti temą. Jeigu tuokiatės pajūryje, pagalvėlė galėtų būti puošta pritvirtintomis kriauklėmis, jūros žvaigždėmis. Jeigu tuokiasi dviejų skirtingų tikėjimų, tautybių žmonės, ant pagalvėlių gali atsispindėti charakteringi skirtumų simboliai ir pan. Žinoma, tokias pagalvėles gausite užsisakyti.

Spalvingos pagalvėlės vestuviniams žiedams

Spalvota pagalvėlė žiedams tinkama tuo atveju, jeigu jūsų šventėje taip pat dominuoja kažkuri spalva ar net keletas spalvų. Jeigu tuokiatės saulėtą rudenį, vestuvinė pagalvėlė galėtų priminti sodo ir daržo derliaus spalvas ar net formas. Nebijokite būti žaismingi, ypač, jeigu esate jauni žmonės ir jūsų vestuvės nėra itin formalios! Rinkitės žaismingų formų, spalvų ir dekoro pagalvėles žiedams.

Gyvų gėlių. Vestuvių žiedai gali būti atnešami ant gyvų gėlių padėklų, lovelių. Žinoma, tokios „gyvos“ pagalvėlės vestuviniams žiedams kuriamos iš tų pačių gėlių, kokios dominuoja nuotakos puokštėje. Atrodo įdomiai, originaliai ir gražiai. Šias pagalvėlės sukurs floristikos salonų specialistai.

 

Related Posts