Dirbti sau – vienas malonumas. Kaip tapti freelanceriu?

Vis daugiau žmonių susidomi darbo sau galimybėmis, kurios suteikia šansą kiekvienam ne tik kur kas paprasčiau planuoti savo darbo laiką, tačiau taip pat ir uždirbti kur kas daugiau nei standartinis lietuvis.

Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra darbas su individualios veiklos pažyma, kuri suteikia galimybę mokėti mokesčius tik nuo pajamų ir tuo pačiu verstis beveik bet kokia norima veikla.

Jeigu Jus domina tokio tipo veiklos įteisinimas ir esate tikras, kad Jūsų gebėjimai kitiems būtų naudingi – tokiu atveju siūlome pasinaudoti keliais mūsų patarimais apačioje, kurie padės kur kas tvariau žengti pačius pirmus nuosavos veiklos žingsnius.

  • Pirmiausia siūlome įteisinti savo paslaugas. Tik tokiu atveju galėsite būti ramus dėl jų vykdymo ir nebijoti VMI skambučio.
  • Žinoma, reikalinga pagalba tvarkant buhalterinius niuansus. Geriausias kainos bei kokybės santykis Jūsų laukia www.saskaita123.lt sistemoje. Ne tik greitai ir paprastai išrašysite sąskaitas, tačiau taip pat ir be jokio vargo bus apskaičiuoti mokėtini mokesčiai VMI bei Sodrai.lt
  • Kad ir kokios paslaugos bus teikiamos – visada naudinga susikurti internetinį puslapį, kuriame galima pateikti savo darbų portfolio.
  • Nepradėkite teikti paslaugų nuo didelių kainų. Žinoma, gerą algą reikia uždirbti. Tačiau lygiai taip pat labai nenusipiginkite, kadangi vėliau pakelti sau atlygį gali būti sunku.
  • Susipažinkite su savo konkurentais. Pabandykite kaip galimas klientas įvertinti jų stiprias ir tuo pačiu silpnąsias puses.
  • Įsikurkite darbo vietą. Net ir tokiu atveju, jeigu dirbate namuose. Dažniausiai tai motyvuoja dirbti našiau, nes darbų atlikimas ant sofos prie TV tikrai nebus produktyvus.
  • Domėkitės valstybės teikiamomis subsidijomis bei lengvatomis. Tai gali padėti veiklą paversti verslu.
  • Ieškokite pažinčių, kadangi tai yra geriausias būdas ne tik daugiau gauti nemokamos pagalbos, tačiau taip pat ir sužinoti naudingos info reikalingos veiklos plėtotei.
  • Nepamirškite, kad kuo labiau tobulėsite ir kuo daugiau dėmesio pavyks skirti savo veiklos tobulinimui – tuo didesnė alga bus labiau prieinama.

Kuo daugiau žinosite ir tuo pačiu kuo daugiau laiko bei darbo skirsite – tuo tikresnis galite būti, jog Jūsų veikla bus ne tik pelninga, tačiau taip pat ir visokeriopai pakeis Jūsų profesinį kelią į gerąją pusę.

Related Posts