Flowers And Lovers pasiūlymai klientams – daugybė pasirinkumų klasikos ir egzotikos mėgėjams

Gėlių puokštes dovanojame visiems ir visur, todėl atrasti unikalią puokštę gali būti sunku. Tačiau www.flowersandlovers.lt atrasite tokių puokščių, kurios nustebins net visko mačiusius! Ir tai nėra viskas, ką galite atrasti Flowers And Lovers. Vazoniniai augalai, rankų darbo žvakės, vazos bei tokie pasiūlymai kaip puokščių dirbtuvės ar puokščių prenumerata – viskas vienoje vietoje.

Flowers And Lovers įkvėpimai puokštėms

Ieškoti įkvėpimo galima visur aplink mus. Būtent taip ir daro Flowers And Lovers floristės, kuomet yra komponuojamos naujos puokštės. Nors dauguma gaminamų puokščių priklauso nuo turimų žiedų, įmaišyti kitokie akcentai kompozicijai suteikia kitokį atspalvį. Pavyzdžiui, naujausia puokščių kolekcija yra įkvėpta ukrainietės dailininkės Marijos Primačenko ir jos darbų. Ryškūs atspalviai su tautosakos motyvais puokštėms suteikia ne tik išskirtinę išvaizdą, bet ir emociją. Puokštės ,,Kakava’’ ir ,,Cinamonas’’ puikiai tinka rudeniui. Ne tik dėl savo skanių ir jaukių pavadinimų, bet ir dėl spalvų paletės, kuri primena gamtoje vyraujančius rudens tonus. Tiems, kas mėgsta minimalizmą, Flowers And Lovers siūlo įvairių spalvų gubojų puokštes. Jos ne tik nukelia į vasaros prisiminimus, bet ir puikiai juos išlaiko, nes net pradėjusios džiūti gubojos tampa interjero detale.

Kiti produktai

Flowers And Lovers galima įsigyti ir vazoninių augalų. Jie yra puiki minimalistinė dekoracija ant jūsų stalo, kuri gražiai atrodo ir sukuria jaukią atmosferą. O universalių spalvų vazonai puikiai tinka prie kiekvieno stiliaus ir spalvų paletės. Taip pat čia galite rasti rankų darbo žvakių, kurios pagamintos iš sojų vaško. Tiems, kurie yra jautrūs kvapams, tai labai tinkamas pasirinkimas, nes žvakės yra be aromato. Tai gali tapti ir simboline dovana artimiesiems ar kolegoms. Kaip gėlių studija, Flowers And Lovers savo klientams siūlo ne tik gėles, bet ir vazas joms laikyti. Unikalios formos ir visur tinkamos spalvos derinsis kiekvienuose namuose ir neužgoš pamerktų gėlių grožio.

Flowers And Lovers – tai daugiau nei gėlės. Tai jausmai, kuriuos galima perduoti gėlių pavidalu savo mylimiems žmonėms įvairiomis progomis. Išsirinkti gali būti sunku, tačiau floristės tikrai patars ir padės iškilus visiems klausimams.

Related Posts