Keli pratimai per dieną gali pagerinti jūsų sveikatą

Kaip atrodytų paradoksalu, tačiau kuo mažiau judame, tuo laikui bėgant pradedame jaustis blogiau. Kūnas būna sustingęs, nenorime nieko daryti ir panašiai. Labai dažnai pagalvojame apie sportą, tačiau, kad jo imtis, daugeliui pritrūksta valios. Vien jau nueiti iki sporto klubo gali būti iššūkis, o jeigu jis yra toli nuo namų, tuomet kyla dar daugiau problemų. Tačiau norint sportuoti, nebūtina kojos kelti iš namų. Viską kuo puikiausiai galima pasidaryti namuose. Aišku, tai nebus profesionalus sportas, tačiau sveikatai tai suteiks didelės naudos. Todėl šiame straipsnyje norime supažindinti su keliais paprastais pratimai, kurie leis jaustis geriau.

Svarbu apšilimas

Niekada nereikia pradėti mankštos arba tam tikrų pratimų neapšilus, nes taip rizikuojate kažką pasitempti ir taip tik pakenkti sau. Tad dar prieš įvairius pratimus verta lengvai pajudėti, tai yra padaryti tempimo pratimų, kad visas kūnas įšiltų ir būtų galima prieiti prie sunkesnio krūvio. Viso kūno apšilimas turėtų trukti apie 5 minutes. Tokio laiko visiškai pakanka, kad visi raumenys apšiltų.

Jeigu trūksta idėjų

Naujokams, visada gali kilti pasiteisinimai, kad sunku sportuoti ir atlikti tam tikrus pratimus namuose, nes turite nedaug patirties ir trūksta idėjų. Tačiau tai tikrai nėra pasiteisinimas, nes dabar galima surasti pačių įvairiausių priemonių, kurios leis ne tik turėti įvairių sporto idėjų, bet ir duos patarimus, kaip juos teisingai atlikti. Jeigu ieškote teisingų idėjų, tuomet galite apsilankyti internetiniame puslapyje formagym.lt .Čia idėjų atras ne tik naujokas, bet ir jau patyręs sportininkas, kuris namuose sportuoja gana nemažą laiką.

Viso kūno mankšta

Norint palaikyti gerą kūno formą, reikia, kad sportas apimtų visą kūną. Dažnai daroma klaida yra ta, kad nenorint, jog tam tikra kūno dalis įgautų daugiau raumenų, ant jos nėra sportuojama. Kaip pavyzdys gali būti merginos, kurios nenori, kad jų rankos būtų raumeningos. Raumenys neužauga per vieną dieną, nedidelis krūvis tikrai neužaugins raumenų tokių didelių, kad jie matysis akivaizdžiai. Todėl tikrai nereikia bijoti ir duoti krūvio visam kūnui, nes taip visi raumenys bus stangrūs ir kūnas atrodys gražiai.

Kiek laiko sportuoti?

Jeigu paprastais pratimai užsiimsite kiekvieną dieną, tai sportuoti nereikės per daug ilgai. Norint bent jau šiek tiek palaikyti tinkamą kūno formą, per dieną užtenka vos 30-45 min intensyvesnio sporto. Jeigu sportuojate kelis kartus per savaitę, tada jis turėtų trukti kiek ilgiau, tai yra apie 1,5 valandos.

 

Related Posts