Kodėl skauda penį po masturbacijos?

Kodėl skauda penį po masturbacijos?

Dauguma vyrų masturbuojasi. Ir kai jie tai daro, jie paprastai turi savo unikalų būdą, kaip maksimaliai išnaudoti šią patirtį. Kai kuriems užtenka greitai pradėti ir jie jau “daro tai, ką turi daryti”. Tačiau kitiems masturbacijos maratonas nėra iš piršto laužtas – ir iš tikrųjų tai gali būti norma. Nors tai gali būti įdomus būdas vaikinui išbandyti savo jėgas ar mėgautis ilgomis malonumo valandomis vienišą naktį, rezultatas gali būti labai nemalonus – varpos skausmas kitą dieną.

Ka daryti jeigu kitą dieną skauda po masturbacijos?

Niekas nenori atsisakyti masturbacijos maratonų, bet niekas nenori ir varpos skausmo. Svarbiausia žinoti, kaip išvengti varpos skausmo arba, jei įmanoma, išgydyti trinties nudegimą – o jei vis tiek taip atsitiks, žinojimas, kaip palengvinti varpos skausmą, yra tikras būdas atkurti vaikino formą.

  1. Naudokite daugiau lubrikanto: nors gali kilti pagunda išbandyti “sausą” masturbaciją, dauguma vyrų susidurs su skausmais, jei tai darys visą dieną. Vaikinas turėtų pradėti naudoti lubrikantą ir toliau jį tepti, kai jis pradeda jausti, kad varpa išsausėja. Gali būti, kad reikės sunaudoti pusę butelio ar daugiau, bet tai gerai. Išvengti varpos skausmo verta!
  2. Pakeiskite sukibimą: gali būti, kad masturbavimasis ranka jau senai atsibodo ir pats laikas būtų išbandyti kažką naujo. Šiais laikais masturbatoriai yra puikus tam pasirinkimas. Didelis masturbatoriaus pasirinkimas leidžia Jums išsirinkti ką tik norėsite – patogu rankai, varpai, sukibimui. Visada verta išbandyti naujus pojūčius.
  3. Atminkite, kad: skausmas nereiškia jokios žalos. Kai vyras tikrai susijaudinęs, jis gali nepaisyti skausmo signalų arba jų visai nejausti. Tik po to vaikinas supranta, kad pažeidė savo gležną varpos odą. Kad kompensuotų šį hormonų, kurie panaikina skausmo signalus, antplūdį, vaikinas turėtų periodiškai sustoti ir pagalvoti, ką daro ir ar jam reikia pakeisti ranką, ar tepti daugiau lubrikanto, kad išvengtų varpos skausmo po masturbacijos.

Ką daryti su varpos skausmais po masturbacijos?

O kas, jei prevencinės priemonės nepadėjo? Tada laikas palengvinti varpos skausmą.

  1. Turėtumėte duoti sau šiek tiek laiko poilsiui, kitaip tariant, vaikinas turi duoti laiko savo peniui pasveikti. Turėtų pakakti kelių dienų neliečiant, kad išgytų skausmas.
  2. Palaikykite gerą varpos priežiūrą: tuo tarpu gera varpos priežiūra yra būtina. Vaikinas turėtų švelniai nusiprausti po dušu, niekuomet nešveisti, o baigęs nusausinti odą. Jis taip pat turėtų stebėti bet kokius varpos sudirgimus ar įbrėžimus, kad galėtų pasakyti, ar jie blogėja.
  3. Naudokite varpos odos priežiūros produktus. Odai reikia šiek tiek pagreitinti gijimą, kurį galima pasiekti naudojant aukščiausios klasės odos priežiūros produktus. Reikia naudoti kremą su taukmedžio sviestu ir vitaminu E, kurie ne tik gydo, bet ir gausiai drekina, kad padėtų vaikinui išvengti išsausėjusio, skausmingo varpos ar deginimo pojūčio, kuris gali atsirasti dėl per daug masturbavimosi.
Related Posts