Kokie reikalavimai keliami apsaugos darbuotojams?

Norint tapti apsaugos darbuotoju, reikia ne tik būti stipriu ir ryžtingu, bet ir turėti nepriekaištingą reputaciją. Pateikiame kelis iš reikalavimų, kurių neatitikus, vargu, ar pasiseks turėti karjerą šioje srityje.

Negali turėti įrašų dėl alkoholizmo ar kitų priklausomybių

Tie, kurie nori tapti apsaugos darbuotojais, turi neturėti jokių medicininių įrašų, susijusių su alkoholizmu ar kitomis priklausomybėmis. Deja, bet turint nors vieną priklausomybę, galimybės tapti apsaugos darbuotojų tampa labai mažos net ir tuomet, kai pasveikstama. Apsaugos tarnyba turi užtikrinti klientų saugumą, todėl nėra samdomi darbuotojai, kurie turi arba turėjo priklausomybių.

Negali turėti psichikos sutrikimų

Dar vienas svarbus dalykas – apsaugos darbuotojai turi turėti stabilią psichiką. Akivaizdu, jog apsaugos paslaugos gali būti naudingos tik tais atvejais, jei darbuotojai neturi nei jokių polinkių priklausomybės, nei psichikos sutrikimų. Priešingu atveju jie keltų didesnį pavojų, nei apsaugą.

Negali būti pripažintas ribotai veiksniu

Deja, bet apsaugos darbuotojo pažymėjimas gali būti atimtas ir tuomet, jei jis buvo pripažintas ribotai veiksniu. Tokiais atvejais jis negali nei teikti paslaugų, nei apskritai kur nors dirbti pagal šią specialybę.

Negali turėti teistumo

Neretai pasitaiko, kad kyla klausimas, ar apsaugos darbuotoju gali tapti žmogus, kuris turi teistumą? Deja, bet ne. Tokiais atvejais žmonės ne tik negali dirbti apsaugos paslaugas teikiančioje įmonėje apsaugos darbuotojais, bet ir iš jų atimami apsaugos darbuotojo pažymėjimai, jei šie juos turi.

Buvo sustabdytas apsaugos darbuotojo pažymėjimas

Tam tikrais atvejais apsaugos darbuotojo pažymėjimas gali būti atimtas. Tuomet yra sudėtinga atgauti pasitikėjimą ir iš naujo atitikti visus požymius ir gauti naują apsaugos darbuotojo pažymėjimą. Neretai praradus apsaugos darbuotojo pažymėjimą, reikia atsisveikinti su šia profesija ir ieškoti naujos.

Tai pagrindiniai dalykai, tačiau yra ir dar smulkesnių reikalavimų, kurie keliami apsaugos darbuotojams. Iš esmės, jei norite tapti apsaugos darbuotoju, turite turėti nepriekaištingą reputaciją. Tačiau atminkite šis darbas yra nelengvas, greičiausiai teks susidurti su įvairaus plauko žmonėmis, gali būti itin pavojingų situacijų, kuriose reikia net panaudoti ginklus.

Related Posts