Kokie vonios baldai yra patys svarbiausi?

Kuriant mažas erdves gali kilti nemažai klausimų, kaip į ją sutalpinti viską, ko gali prireikti. Kartais atrodo, kad norisi tiek daug, bet tokių galimybių nėra. Vienos iš pačių mažiausių ir sudėtingiausių erdvių yra vonios kambarys. Vis tiek norime jį įrengti stilingai, jo neapkrauti, bet kartu norisi, kad jame tilptų viskas, ko gali prireikti. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime, kokie vonios baldai privalomai turėtų būti vonios kambaryje.

Pirmo reikiamumo baldai

Jeigu vonios kambarys yra sujungtas kartu su tualetu, tuomet yra pagrindiniai trys daiktai, be kurių šis kambarys nėra įsivaizduojamas, tai yra vonia, kriauklė ir unitazas. Tad projektuojant vonią, pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie šiuos daiktus, išsirinkti jiems patogias vietas. Vėlgi, priklausomai nuo pačios vonios kambario dydžio galite rinktis pačios įvairiausios stilistikos. Jeigu šis kambarys yra erdvus ir vietos pakanka visiems norimiems baldams, tuomet galite galvoti apie didesnę vonią, kuri gali būti nestandartinė, o būti įmontuota kampe. Unitazą bei kriauklę taip pat galite rinktis pagal savo skonį ir galimybes, nes tokių daiktų pasirinkimas yra labai platus.

Spintos ir spintelės

Dar vienas labai svarbus dalykas yra įvairios spintos ir spintelės. Šie baldai turėtų būti įrengti praktiškai, tad apie jų vietą verta galvoti iš anksto. Juos reikėtų rinktis pagal tai, kokius daiktus juose laikysite ir ar jums labiau patinka uždari ar atviri variantai. Jeigu labiau patinka uždara, kad vonios kambaryje būtų matoma kaip įmanoma mažiau daiktų, tuomet gali tikti nedidelės komodos su stalčiais, kuriose galite laikyti rankšluosčius ir kitus reikiamus dalykus. Taip pat galite turėti ir aukštesnes spinteles su durelėmis, kur lentynos nebūtų per daug didelės, nes taip į vieną jų pridėti negalėsite per daug ir taip bus išlaikoma tvarka. Aišku, nereikėtų pamiršti ir pakabinamų spintelių. Jos puikiai tinka mažose erdvėse, nes taip galima atrasti daug papildomos vietos susidėti daiktams.

Ko dar svarbu nepamiršti?

Vonia turėtų būti įrengta jaukiai, kad į ją įeiti visada būtų malonu. Todėl nereikėtų pamiršti ir įvairių akcentų, kurie tą jaukumą sukurs. Laisvesnėse atvirose lentynose galite sukurti įvairias kompozicijas, kurios būtų mielos jums. Taip pat kelis mielus daiktus galite pasidėti ir ant komodos, jeigu ją ruošiatės turėti. Tinkamą atmosferą gali sukurti ir tiesiog paprasti tinkamai ir tvarkingai susukti rankšluosčiai, kurie gali būti padėti netgi atvirose lentynose. Tad, kaip matote, idėjų yra pačių įvairiausių, todėl tikrai tokią erdvę galite sukurti taip, kaip norite patys.

 

 

 

 

Related Posts