Krūtų implantai ir natūralumas – ar tai suderinama?

Krūtų implantai ir natūralumas – ar tai suderinama?

Krūtų operacijos ir natūralumas atrodo iš pirmo žvilgsnio visiškai nesuderinami dalykai, tačiau pažvelgus į šiuolaikinės krūtų chirurgijos rezultatus matome, kaip natūraliai gali atrodyti krūtys po didinimo implantais. Ir ne tik todėl, kad dauguma pacienčių renkasi vis mažesnio dydžio krūtis. Su laiku keitėsi ne tik supratimas apie tai, kad implantai gali būti puiki priemonė kompensuoti trūkumus užuot buvę iššaukiančio rezultato  kūrėjais. Tačiau keitėsi ir pačių implantų kokybė.

Plastikos chirurgas Med. M. Dr. Kęstutis Maslauskas pastebi

Kad šiuolaikiniai krūtų implantai (https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ ) labai skiriasi nuo senosios kartos implantų. Viena vertus jie daug natūraliau atrodo ir yra saugesni. Būdami itin lygios nano tekstūros šie implantai nepriauga prie pacientės audinių, tokiu būdu nėra gniuždomi, tempiami ar kitaip veikiami audinių ir plyšimo tikimybė sumažėja iki minimumo. Tuo tarpu senosios kartos implantai, kurie buvo iš tiesų labiau gruoblėti, priaugdavo prie audinių ir daug dažniau plyšdavo.

Vis dėlto plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas pastebi ir vieną niuansą, į kurį būtina atkreipti dėmesį tam, kad naujosios kartos implantai įsitvirtintų saugiai ir nepasislinktų iš savo vietos. Būdami ypač lygios tekstūros jie vis dėl to turi ilgesnį pooperacinį periodą, kuriuo būtina pasisaugoti tam, kad implantai tinkama įsitvirtintų tarp audinų ir neapsislinktų iš savo vietos.

Sąlygų laikymasis

Pagrindinės sąlygos, kurių rekomenduoja laikytis plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas tam, kad krūtų implantai saugiau įsitvirtintų:

  • Net 3 mėnesius po krūtų didinimo implantais operacijos būtina dėvėti specialią kompresinę liemenėlę dieną ir naktį;
  • Visus 3 mėnesiu po operacijos negalima sportuoti, būtina riboti savo fizinė aktyvumą, nekilnoti rankų, ar daryti bet kokių veiksmų, kurie galėtų implantą pajudinti iš savo vietos;
  • Negalima miegoti ant pilvo visus 3 mėnesius po krūtų didinimo operacijos;
  • Rekomenduojama bent 10 dienų po operacijos ilsėtis;
  • Po dušu galima praustis ne anksčiau, kaip praėjus 3 dienoms po krūtų didinimo operacijos.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nemažai draudimų, kurie apsunkina gyvenimą, bet plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas ragina įvertinti naudą, kuri tęsiasi vėliau daugybę metų. Kartais verta šiek tiek susilaikyti nuo įprasto gyvenimo ritmo tam, kad vėliau galima būtų pilnai džiaugtis estetišku kūnu be jokių apribojimų.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo Med. M. Dr. Kęstučio Maslausko internetiniame puslapyje galima rasti ne tik visus patarimus, kaip elgtis prieš krūtų didinimo operaciją (https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/), bet ir rekomendacijas, kaip tinkamai pasiruošti šiai operacijai, kad rezultatai būtų maksimaliai saugūs ir atitiktų lūkesčius. Internetiniame puslapyje taip pat rasite visą nuotraukų galerija prieš/po operacijos, kad tinkamai galėtumėte įvertinti, ko galite tikėtis.

Svarbiausia visada tinkamai nusiteikti, nes tik tada, kai viską sužinome apie operaciją ir įvertiname visas rizikas, galime tikėtis ne tik saugaus, bet ir atitinkančio maksimalius lūkesčius rezultato.

 

Related Posts

CBD aliejus

Sužinosite: Teikiama naudaKaip galiu vartoti?Patiriamas geresnis miegas Vis daugiau žmonių pradeda girdėti apie naujovišką aliejų. Ar žinote kas…
Plačiau