Noriu patalpinti straipsnį

📰 Strapsnių talpinimas

Pasinaudokite SEO straipsnių talpinimo paslaugomis ir tikrai pamatysite, kad straipsniu katalogas jums gali atnešti labai didelę naudą.

📝 SEO tekstai

SEO tekstai – yra specifiniai tekstai, kuriuose daugiausiai dėmesio skiriama raktinių žodžių išsidėstymui. Dažnai jie nėra tokie sklandūs, kaip reklaminiai, dėl lietuvių kalbos subtilybių (linksnių, ne lotyniškų raidžių ir t.t.), tačiau tokiuose tekstuose patalpintos nuorodos gauna daugiau vertės, nei paprastai. Optimizuoti paieškos sistemoms tekstai yra tam tikro ilgumo, nes tam tikromis situacijomis per mažai teksto gali neigiamai įtakoti nuorodos ir puslapio vertę. Rekomenduojame rašyti SEO straipsnius, kuriuose yra ~600 žodžių.

Ką konkrečiai su tekstais reikia daryti?

Tokiu būdu užtikrinama, kad nuorodos, patalpintos tokiuose tekstuose būtų kokybiškos.

Parengkite tekstų rengimo strategiją, kuri nusakis, kokie tekstai bus rengiami, kokiu stiliumi bus rašomi, kokiais kanalais platinami ir t.t.

📭 Straipsnio talpinimo forma

‼ Jūsų duomenys reikalingi tik tam, kad su jumis būtų lengviau susisiekti. Todėl įveskite juos teisingai.
‼ Katalogų DA, PA, TF, CF, DR duomenis ir lankomumą rasite žemiau.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 3 files.
‼ Prisekite failą (PDF, WORD, HTML formatu) su jūsų straipsnių. Atsiustame faile, nurodykite straipsnio antraštę, bei nepamirškite pridėti nuorodas ir prisegti nuotraukas. Taip pat galite nurodyti YouTube URL nuorodą.
Turite klausimų? Rašykite el. paštu zwimbaa@gmail.com

Straipsnių talpinimo taisyklės:

  • Leidžiami tik unikalūs, lyg šiol internete nepublikuoti straipsniai.
  • Ne trumpesni nei 400 žodžių (neskaičiuojant straipsnio pavadinimo).
  • Tekste galima talpinti ne daugiau 2 nuorodų.
  • Griežtai draudžiamas su sekso industrija susijęs, ir bet koks kitas, Lietuvos valstybės įstatymus pažeidžiantis turinys.
  • Visi pateikti straipsniai yra tikrinami administracijos, ir yra publikuojami jei atitinka aukščiau minėtus reikalavimus.
  • Sumokėtas talpinimo mokestis neatleižia nuo aukčiau paminėtų reikalavimų laikymosi.

📈 Katalogų duomenys:

Paskutinis duomenų atnaujinimas (2023-12-05) | TF ir CF duomenys nebeatnaujinami.
URL adresasDAPADR
www.krvi.lt222617
zurnalasateitis.lt192516
www.buvis.lt3715
www.buecherx.eu184813
www.nuorodukatalogas.org202514
www.kambariokai.eu12444
www.aviganiai.lt16257
www.ugg-boots.eu265212
www.lv-bank.eu17416
www.hotel-prague.us194313
www.dydis.eu14258
www.balticmart.eu284720
www.us2uk.eu22308

📈 Duomenų ženklinimas:

| – Liko nepakitę
– Pakilo
– Sumažėjo

Domeno Autoritetas (DA) – tai domeno įvertinimas arba rodiklis, atskleidžiantis internetinės svetainės galimybes užimti aukštas pozicijas paieškos sistemose. Domeno autoritetas vertinamas skalėje nuo 1 iki 100.

Puslapio Autoritetas (PA) – svarbus rodiklis, kuris nurodo ne visos svetainės, o konkretaus jos puslapio autoritetą. Šis rodiklis taip pat vertinamas šimtabalėje sistemoje. Lietuviškų puslapių PA dažnai būna aukštesnis nei DA ir siekia iki 60 balų.

Trust Flow (TF) – kokybės metrika, vertinimo skalė nuo 0 iki 100. Tai yra Majestic prekės ženklas. Svetainių, kurios yra glaudžiai susietos su patikimomis svetainėmis, rezultatai yra aukštesni, o svetainės su abejotinomis nuorodomis – žymiai žemesni.

Citation Flow (CF) – Majestic prekės ženklas. Citavimo balas yra nuo 0 iki 100, padedantis nustatyti svetainės ar nuorodos “stiprumą”. Citation Flow naudojamas kartu su Trust Flow.

Domeno reitingas (DR) – svetainės autoriteto rodiklis, pagrįstas atgalinių nuorodų profiliu. Skalė svyruoja nuo nulio iki šimto. Paprastai tariant, kuo didesnis šis skaičius, tuo svetainė yra stipresnė ir autoritetingesnė.

📊 Katalogų lankomumas:

Lankomumas iš paieškos sistemos Google už 2023.11 | Informacija atnaujinta (2023-12-05)
URL adresasGoogle lankomumasBendras lankomumas
buvis.lt18700Skaitliukas
krvi.lt1100Skaitliukas
dydis.eu800
nuorodukatalogas.org55

🔗 Nuorodų tinklo plėtimas

Nuorodų tinklo plėtimas (Link Building) yra viena iš esminių Optimizavimo paieškos sistemoms paslaugų, kadangi puslapio pozicija paieškos sistemose tiesiogiai priklauso nuo įeinančių nuorodų kiekio ir kokybės. OPS specialistai vysto nuorodų tinklą, kurios padeda puslapiui pakilti ir išlaikyti aukštas pozicijas paieškos rezultatuose.

  • Analizė – išanalizuokite esamą puslapio nuorodų padėtį, stebėkite nuorodų kokybę, taip pat išanalizuokite pagrindinius konkurentus paieškos sistemoje pagal efektyviausius raktinius žodžius – kokias ir kiek nuorodų jie turi ir kokie yra būdai konkurentus aplenkti.
  • Nuorodų tinklo kūrimo strategija – išanalizavę konkurencinę aplinką, parengkite tam tikras nuorodų tinklo kūrimo (Linkbuilding) strategijas, kurios nurodys, kur ir kokiu būdu bus galima gauti įeinančias nuorodas.
  • Nuorodų tinklo kūrimas – konkretūs veiksmai kuriant puslapio atgalinių nuorodų tinklą – apsikeitimas nuorodomis, nemokamų nuorodų gavimas, kiti veiksmai, po kurių yra gaunama kokybiška nuoroda į tam tikrą jūsų tinklalapio puslapį.
  • Ataskaitos – nuolat darykite atskaitas su nuveiktais darbais, šiuo atveju, gautas nuorodas, taip pat stebėkite, kaip nuorodų gavimas įtakojo puslapio pozicijas paieškos sistemose.

Nuorodų tinklas yra kertinis puslapio optimizavimo akmuo, kuris turi būti kuriamas atsakingai ir toliaregiškai. Tai nėra vieno mėnesio procesas, todėl labai greitų rezultatų tikėtis nereikėtų, ypač, jei konkurencija yra didelė. Nuorodų tinklas taip pat turi būti nuolatos prižiūrimas, nes nuolatos kinta gautų įeinančių nuorodų vertė.