Originalios interjero idėjos namų dizainui

Pasinaudokite šiomis interjero dizaino idėjomis ir atnaujinkite savo namų gyvenamąją erdvę. Dienos naktinės žaliuzės, sieniniai laikrodžiai, ypatingas kambario daiktų išdėstymas padės išvengti kai kurių pagrindinių dekoravimo klaidų.

Sieniniai laikrodžiai

Jeigu virš sofos kabinsite laikrodį, jis turėtų būti gana nemažas. Turi būti teisinga proporcija tarp sofos ir laikrodžio. Jeigu sofa yra nedidelė, o lubos žemos, 100 cm skersmens sieninis laikrodis gali būti per didelis, bet reikia žiūrėti į visumą ir laikytis proporcijų. Laikrodis turėtų būti nei per didelis, nei per mažas.

Dienos nakties žaliuzės

Vienas iš geriausių būdų suteikti kambariui papildomo aukščio – panaudoti užuolaidas ar žaliuzes. Pasinaudokite šiuo dizainerio triuku ir pagyvinkite kambarį.

Jei planuojate naują virtuvę, nepraleiskite progos sukurti papildomos erdvės, pavyzdžiui, ištraukiamus stalus ar papildomas lentynas. Veidrodžiai atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją – jie puikiai atspindi šviesą ir gali padidinti erdvę įspūdingai mažame kambaryje.

Stoglangiai

Stoglangiai yra vienas greičiausių būdų suteikti daugiau šviesos bet kokiam kambaryje. Išnaudokite bendrą vonios kambario erdvę.

Kad būtų pakankamai vietos apsisukti, mažiausias atstumas tarp dviejų kriauklių turėtų būti trisdešimt centimetrų nuo centro iki centro. Pasirinkite stumdomas duris, sekdami savo svetainę.

Kiti aspektai

Kambarių lėkštės gali sukurti kaimo namų įspūdį ir suteikti senovės, ypač virtuvėje ar miegamajame. Ši dizaino idėja gerai veikia, kai reikia renovuoti senesnį namą, tačiau nenorite, kad renovacija atrodytų „moderniai“.

Baro kėdės prie virtuvės salos ar baro yra patogi vieta pusryčiauti ir atlikti namų darbus vaikams, kuriems reikalinga tėvų priežiūra ar pagalba.

Prieškambaris

Prieškambarį, įstiklintą balkoną ar didelę gyvenamąją erdvę galima paversti pusiau lauko erdve įrengiant lubų ventiliatorių, ekraną ir natūralaus akmens grindis. Čia tiktų sodo stiliaus baldai su neperšlampančiomis pagalvėmis.

Natūralios medžiagos

Taip pat galite priartėti prie lauko erdvės naudodami natūralias medžiagas. Tam puikiai tinka akmuo, medis ir įvairios plytelės. Kitas variantas yra granitas, geležis ir bambukas.

Viena ryškiausių namų dizaino tendencijų yra „lankstus“ patalpų išplėtimas. Tradiciškai planuojamus atskirus gyvenamuosius ir valgomuosius kambarius keičia pagrindinės šeimos zonos, kurios suteikia daugiau lankstumo šeimos gyvenimui.

Atskiros erdvės

Pertvaros padeda sukurti atskiras erdves namuose ir gali būti laikinos arba fiksuotos. Tai gali būti sienos, stiklinės pertvaros, durys ar net židiniai. Žemos pertvaros yra dar geresnės, nes visa erdvė tokiu būdu lieka atvira.

Erdvė gali būti užkimšta daugybe netvarkingų daiktų. Planuodami savo gyvenamąją erdvę, pasidarykite visus reikiamus dalykus. Pagalvokite apie viską, pradedant muzikos grotuvais ir baigiant vaikų žaislų dėžutėmis. Nepamirškite ir knygų bei kolekcionuojamų daiktų.


Apibendrinant

Jei planuojate ar jau keičiatė savo namų dizainą, šie keli patarimai turėtų jums padėti be jokios abejonės. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip jūsų namai turėtų atrodyti, nedvejodami peržiūrėkite bijūnai-prienamo.lt.

Related Posts