Oro drėkintuvai- Žiemos būtinybė

Sausas oras namuose gali pakenkti mūsų sveikatai. Mums gali pradėti skaudėti nosį, sausos ir skilinėjančios lūpos, taip pat galime blogai jaustis. Taigi, norint išlaikyti tinkamą orą namuose žiemą yra būtina įsigyti oro drėkintuvą.

Oro drėkintuvai yra labai naudingi, kadangi jie gali padidinti drėgmę jūsų namuose iki rekomenduojamų lygių. O kas atsitiks, jei namie bus nepakankamai drėgmės? Pakalbėkime apie tai plačiau.

Kodėl sausas oras mums kenkia?

Nukritus temperatūrai, sumažėja ir oro drėgmė. Dar blogiau, daugelis iš mūsų namuose naudoja šildytuvus, todėl drėgmės kiekis ore, kuriuo kvėpuojame, dar labiau sumažėja. Toks sausas oras gali sukelti daugybę problemų mums ir mūsų namams.

Sausas oras gali sustiprinti astmos simptomus ir alergiją, taip pat sukelti kvėpavimo sunkumų tiems, kurie jau turi kvėpavimo takų problemų. Be to, jis gali sukelti odos dirginimą ir uždegimą, o kai kuriais atvejais – net lūpų šerpetojimą ir kraujavimą iš nosies. Taip pat gali kauptis statinė elektra, o tai niekada nėra smagu!

Tad ką daryti, kad išspręstume šią problemą? Kaip išvengti šių su sausu oru susijusių problemų? Atsakymas – oro drėkintuvai.

Kodėl mums reikia drėgmės?

Drėkintuvai didina vandens garų kiekį patalpų ore, išleisdami į jį vandenį. Tai padeda palaikyti namuose optimalų drėgmės lygį – paprastai 40-50 %. Tyrimai parodė, kad toks drėgmės lygis padeda sumažinti peršalimo simptomus ir kitas ligas, kurias sukelia sausas oras ar žema temperatūra.

Kur įsigyti patikimų namų oro drėkintuvų

Perkant patikimą drėkintuvą svarbu įsitikinti, kad perkate patikimą prietaisą. Laimei, internete yra daugybė pasirinkimų, kuriuose galite rasti patikimų jau įsigijusių klientų atsiliepimų. Kai kuriose populiariose interneto svetainėse, pavyzdžiui, 24take.lt, kur yra siūloma daug įvairių tipų,oro drėkintuvų, priklausomai nuo Jūsų poreikių.

Svarbiausi kriterijai besirenkant:

  • Patalpos dydis. Tai labai svarbu, kadangi patalpos dydis lems tinkamiausias drėkintuvo nustatymus.
  • Drėkintuvo talpa. Drėkintuvo talpa parodo, kiek vandens jis gali patalpose išlaikyti.
  • Filtras. Patikimame drėkintuve turi būti filtro mechanizmas, kuris filtruoja orą.
  • Papildomos funkcijos. Kai kurie drėkintuvai taip pat gali būti aprūpinti papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, apsauga nuo perkaitimo arba nuo išsikrovimo.D
  • Garantija. Norėdami įsitikinti, kad perkate patikimą drėkintuvą, geriausia pirkti įrenginį su garantija.Taip būsite užtikrinti, jog nupirktas įrenginys ilgai tarnaus.
Related Posts
Renkames butti gertuvę

Renkamės gertuvę

Sužinosite: Iš ko?Plastikinė gertuvėStiklinė gertuvėMetalinė gertuvėSilikoninė gertuvėKam?Kas dar svarbu?SaugumasKaip prižiūrėti gertuvę? Ekonomiška, estetiška, ekologiška. Gertuvę nereikia reklamuoti vien…
Plačiau