Renkuosi šilumos siurblį: esminiai klausimai į kuriuos reikia atsakyti

Jeigu ieškote šilumos siurblio, kuris pagerintų Jūsų gyvenimo kokybę ir tuo pačiu padėtų sutaupyti – visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali pagreitinti paieškas.

Kadangi šiuo metu konsultacijos yra galimos internetu – tai padeda sutaupyti daug laiko. Galiausiai, įrangų variantų yra labai daug, tad tik lyginimas padės Jums sistemingai atmesti tuos pasiūlymus, kurie nėra viena arba kita prasme racionalūs.

Nemokamas konsultacijas siūlo https://saulesbroliai.lt.

O ko specialistai dažniausiai klausia savo klientų?

Koks yra Jūsų biudžetas?

Natūralu, kad renkantis bet kokią įrangą biudžetas dažnai yra vienas esminių aspektų, kuriam reikia skirti dėmesį. Taigi, ir specialistai klausia savo klientų  – kokios yra Jūsų galimybės? Štai šilumos siurblių oras-vanduo kainos yra labai įvairios, tad pagal galimybes – kiekvienas ras sau tinkamą variantą.

Kokio tipo šilumos siurblys labiausiai tinka?

Šiuo metu dažniausiai labiausiai vertinami yra:

  1. Oras-oras, kurie ne tik šilto patalpas, tačiau ir jas vėsina.
  2. Oras-vanduo, kurie ne tik šildo patalpas, tačiau ir ruošia karštą vandenį.

Kuris variantas geriau atitinka Jūsų poreikius?

Kokį plotą reikia apšildyti?

Pagal plotą bei kitas smulkmenas yra ieškoma tokio siurblio, kuris būtų užtektinai galingas. Dėl šio aspekto reikia būtinai tartis su specialistais, kadangi svarbu įvertinti daug niuansų, kurie lemia įrangos efektyvumo apskaičiavimą.

Koks būsto energinis efektyvumo lygis?

Geriausias tipas yra A++, tačiau ir mažesnė energinė klasė gali būti puikiai apšildoma su šilumos siurbliais.

Ar tai gyvenamas namas?

Juk šilumos siurbliai yra geras pasirinkimas ne tik gyvenamojo tipo būstui, tačiau taip pat ir komercinės paskirties objektui. Svarbiausia – tinkamos įrangos pasirinkimas.

Ar Jums svarbus inovatyvumas?

Jeigu taip – tokiu atveju siūloma rinktis siurblius, kurie gali būti valdomi nuotoliniu būdu per Wi-Fi, taip pat ir tokius, kurie gali veikti miegojimo režimu, būti itin taupūs.

Gera, kad šiais laikais gyventi tvariai su gamta yra taip paprasta. Lygiai taip pat malonu, kad tvarus gyvenimas tuo pačiu reiškia ir patogumą žmogui. Jos yra vertas kiekvienas ir šiuo metu galimybės tikrai prieinamos daugeliui.

 

Related Posts