Serialas Kurmis / The Mole (2021)

Serialas Kurmis / The Mole (2021) Online
  • Vaidina: Andrius Bialobžeskis, Jolanta Dapkūnaitė, Jēkabs Reinis, Juris Kalniņs, Māris Bezmers, Marija Karpova, Jurjo Voisula, Kuuli Partel, Kadri Krass, Emilis Pavilionis
  • Žanras: Lietuviški, Kriminalai
  • Metai: 2021

🎥 Kurmis / The Mole (2021)

KGB agentas (Suarezas de Figueido) sugrįžta į Baltijos šalis, norėdamas sužinoti apie naujai įsteigtas Lietuvos, Estijos ir Latvijos valstybes. Suarezas įtakos daryme ir verbavime nėra naujokas. Jam ilgai netrunka pažadinti savo „miegančius“ agentus visose valstybėse ir palenkti savo pusėn vieną aukščiausio rango NATO pareigūnų (Aksilį). Pradedant savo misiją surinkti karinius duomenis iš savų šaltinių, netikėtai iškyla nenumatyta problema: buvęs pareigūnas (Benas), kurio tėvą nužudė Suarezas, nusprendžia išsiaiškinti visą tiesą.

„Kurmis“ siūlo ne tik intriguojančią istoriją, bet ir gilesnį supratimą apie dabartinius politinius įvykius. Tuo metu, kai Rusijos propaganda vis dar klesti, o šios šalies agresija auga, naujas serialas padės pažvelgti į viską iš kitos perspektyvos. Tai gali būti labai svarbu tiems, kurie turi priešą. Tiesiog būk budrus.

🎬 Žiūrėti “Kurmis” online

Related Posts