Tvarus nekilnojamasis turtas, EPD, GRESB

Tvaraus nekilnojamojo turto sertifikavimas yra tarptautinis tvarios nuosavybės įrodymas. Tvarus objekto vystymas reiškia geresnius rezultatus ir efektyvumą, ilgalaikę grąžą, atsakomybę už aplinką, sveikatos priežiūrą ir gerovę.

Mes padedame įsivertinti ir pasirinkti geriausią poreikį stitinkančią tarptautinių pastatų standartų sertifikavimo sistemą bei pasirūpinti sertifikavimo procesu nuo registracijos iki užpildytos naujos statybos ar esamų pastatų paraiškos.

GRESB yra metodika, leidžianti deklaruoti organizacijos aplinkos, socialinius ir valdymo duomenis, kad jie išliktų konkurencingi rinkoje. Konsultuojame ir surandame praktiškiausia variantą pritaikyti GRESB jūsų verslui.

Mes pasirūpinsime visu EPD procesu jūsų įmonės produktams:

– Praktiškiausias EPD parinkimas įmonių produktams;

– EPD dokumento paruošimas;

– Trečios šalies organizavimas, patvirtinimas bei tikrinimas;

Pastatų Energetika | Inžinerija | Auditai

Pastato modeliavimas – modeliu pagrįsto architektūrinio projekto sukūrimas tiksliai apibrėžiant statybos ir infrastruktūros planus. Atliekame holistinę analizę, norėdami modeliuoti, numatyti ir patikrinti pastato eksploatacines savybes projektavimo proceso metu. Geras projektavimo procesas lemia ekonomiškai pagrįstus pastato sprendimus. Tai taip pat padeda padaryti pastatą ekonomiškai naudingesnį, įgyvendinant efektyvius inžinerinius sprendimus.

Mūsų profesionali komanda teikia:

– Dinaminius energijos modeliavimus

– Šilumos perdavimo ir oro kondicionavimo įvertinimus

– Terminio komforto analizė

– Pasyviojo projekto analizė

– Dienos šviesos modeliavimas ir saulės analizė

– Akustikos analizė

Konsultacijos dėl energijos vartojimo efektyvumo gali padėti įmonėms efektyviau valdyti energiją, jos išteklius ir aplinką. Mes dirbame kurdami energijos valdymo sistemas ir kitus sprendimus, kurie pakeistų tai, kaip įmonės vartoja energiją, kad apsaugotų aplinką.

Tvarumo Strategijos | GRI | ISO 50001

Ilgalaikė gerovė – tai vertybinis verslo požiūris, vedantis į ilgalaikę sėkmę. Padedame įmonėms rasti tvarią praktiką, gerinančią jų gyvenimo kokybę. Įskaitant aplinkos tvarkymą, geras darbo sąlygas ir gyvenimo gerovės gerinimą. Mūsų tvarumo ataskaitose nagrinėjami visi jūsų verslo aspektai, įskaitant saugumą, darbuotojų pasitenkinimą ir pelningumą.

Privalumai:

– Pagalba apsaugant įmonę ir padedant suvaldyti grėsmes;

– Investicijos į svarbiausias sritis;

– Pritraukia išorės suinteresuotąsias šalis ir pelningus investuotojus;

– Į tikslą orientuoti procesai, siekiant išlaikyti konkurencinį pranašumą;

 

Anglies Dvideginio Neutralumo Strategija

Anglies dioksido išmetimas kelia didelį vyriausybių ir įmonių susirūpinimą, nes šiltnamio efektą sukeliančios dujos kenkia aplinkai. Yra daug būdų kovoti su anglies dvideginio išmetimu, tačiau svarbiausia žinoti, kaip galite sumažinti jų poveikį savo veiklai. Jums tinkamiausia strategija gali priklausyti nuo to, kokio tipo pramonėje ir kurioje šalyje esate.

Konferencijos ir mokymai:

Mes organizuojame seminarus įmonėms, kad padidintume jų žinias ir išsamų supratimą apie tvarumo strategijos planavimą, LEED dizainą, ekologinio projektavimo aspektus, gyvenamųjų namų energijos vartojimo efektyvumą ir namų veiklą, BREEAM New Construction International, BREEAM In-Use International, BREEAM Refurbishment, LEED new Construction, EPD.

https://www.vestaconsulting.lt/lt/paslaugos/

 

Related Posts