Savigyna. Kaip apginti save?

Čia neįmanoma išdėstyti visų patarimų, bet gal keli smulkūs kada nors pravers jums. Ir taip jus užpuolė – pats geriausias patarimas bandyti pabėgti nežiūrint jog po to bus gėda. Geriau pabūti bailiu penkias minutes, nei visą gyvenimą invalidu arba dar blogiau…

Savigyna
Savigyna

Taigi jei netoliese mėtosi koks nors strypas, butelis griebkite bet ką ir bandykite apsiginti. Tik jokiu būdu nesvieskite savo ginklo į priešininką, o naudokite jį kaip savo rankos tęsinį. Ir negailėkite priešininko, nes nėra reikalo gailėti kažko tokio kuris kėsinasi į jus ar jūsų artimuosius savigyna yra savigyna. Dar atminkite jei jau prasidėjo muštynės, tai elkitės kaip žvėris, nes čia jau kaip kare arba jūs jį arba jis jus, trečio pasirinkimo nebus.

Jei pas jus yra kažkoks ginklas stenkitės taikyti į pačias jautriausias vietas: akis, smilkinius, pakaušį, gerklę, saulės rezginį. Stenkitės kuo greičiau traumuoti savo priešininką, tik toks įspėjimas: nenaudokite šių veiksmų puolimui, nes visada gali atsirasti koks nors liudininkas, o jo parodymai, kad jūs toli gražu ne gynėtės, o puolėte – gali baigtis gana ilgais kalėjimo metais.

Jei turėjote peilį ar jį pametė priešininkas

Jokiu būdu nepradėkite jį vartyti tarp pirštų ar permetinėti iš rankos į ranką kaip, kad rodoma šimtuose kovinių filmų, nes visi jūsų meistriškumui gali pasibaigti ginklo iškritimu ant grindinio bei atsibudimu reanimacijoje ir tai tik jei jums labai pasiseks. Peilį naudokite tik priešininko neutralizavimui ir trumpais greitais smūgiais stenkitės pataikyti į korpusą. Jei neturite baimės ir norite kuo mažiau turėti reikalų su teisėsauga, pabandykite pjaustyti priešininko galūnes: artimesnes jums. Pavyzdžiui atkištą link jūsų ranką, ar ranką kuria priešininkas jums smūgiuoja. Patariam pjauti išorinę rankos dalį, nes taip sužalotas puolantysis turi žymiai daugiau šansų išgyventi. Pjaunant vidinę rankos dalį pažiedžiamos kraujagyslės ir taip puolantysis gali mirtinai nukraujuoti.

Gynybai gerai tinka ir butelis jei tokį turėjote ar radote

Patartina pasistengti nuskelti jo apatinę dalį, jei puolantysis ne visiškai girtas debilas, arba ne sporto menų specialistas (mažai tikėtina kad toks puldinėtų niekuo dėtus žmones), tai vien nudaužto butelio vaizdo pilnai kartais pakanka, kad jis pakeistų savo nuomonę ir pasitrauktų šalin. Na, o jei ne tai naudokite šią priemonę drąsiai, apie pasekmes galvosite vėliau – pradžioje svarbu yra apsiginti.

Vienas patarimas, prieš naudodami drastiškas gynybos priemones, pagalvokite ar jos tikrai adekvačios tam pavojui kurį kelia jums puolantysis, nes už savigynos ribų viršinimą yra labai nemalonios sankcijos – galite ilgam netekti laisvės!

Related Posts