Greiti ir įsiutę 9 (2021)

  • Žanras: Veiksmo, nuotykių, kriminalinis
  • Sukurta: JAV
  • Režisierius: Justin Lin
  • Vaidina: Vin Diesel, Charlize Theron, John Cena, Michelle Rodriguez
  • Kino teatruose nuo: 2021-06-25
  • Trukmė: 2h 25 min
  • Cenzas: N-13.

Greiti ir įsiutę 9 / Fast & Furious 9 (2020)

Greiti ir įsiutę 9 – Kone du dešimtmečius besitęsianti populiarioji saga sugrįžta pristatydama 9-ąjį serijos filmą. Augindami mažąjį Brajeną, Domas (akt. Vin Diesel) ir Letė (akt. Michelle Rodriguez) bando versti naują gyvenimo lapą. Nepaisant pasikeitusio gyvenimo būdo, jiedu žino, jog nauji pavojai bet kurią akimirką gali sudrumsti judviejų ramybę. Šeimos gyvenimas pasikeičia akimirksniu – netikėtai išdygusi grėsmė priverčia Domą stoti akistaton su savo praeities nuodėmėmis – tik tokiu būdu vyras gali apsaugoti tuos, kuriuos myli labiausiai. Laiko patikrinta draugų komanda suremia pečius tam, kad sustabdytų patyrusį žmogžudį ir kietą vairuotoją Džeikobą (akt. John Cena), kuris, kaip paaiškėja, yra Domo brolis, degantis keršto troškimu. Ar komandai pavyks apsaugoti Domą ir jo šeimą, o netrukus – ir visą pasaulį, atsiduriantį ant sunaikinimo ribos?

Prie devintojo franšizės filmo vairo sugrįžo anksčiau net keletą serijos filmų režisavęs Justin Lin, žiūrovams paruošęs nemažai staigmenų. Jo diriguojami filmo herojai keliauja nuo Londono iki Tokijo, nuo Centrinės Amerikos užkaborių iki Edinburgo, nuo slaptų Azerbaidžano bunkerių iki Tbilisio gatvių. Prikeltos senos draugystės, sugrįžtantys seni priešai ir kaip niekada stipriai patikrinti šeimos saitai – visa tai ir dar daugiau jau netrukus lauks filme „Greiti ir įsiutę 9“.

Prie senųjų komandos narių, kurių vaidmenis atlieka Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris“ Bridges, Helen Mirren, Charlize Theron ir kiti, prisijungia nauji personažai, įkūnijami Cardi B ir Ozuna.

Režisierius: Justin Lin („Greiti ir įsiutę 6“, „Žvaigždžių kelias 3“, „Greiti ir įsiutę 5“)

Vaidina: Vin Diesel, John Cena, Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Helen Mirren, Jordana Brewster, Amber Sienna, Martyn Ford, Michael Rooker, Nathalie Emmanuel, Lucas Black, Sung Kang, Shad Moss, Tyrese Gibson, Cardi B, Ludacris

Žiūrėti Greiti ir įsiutę 9 online

Related Posts
Žiūrėti Filmus apie gangsterius

Filmai apie gangsterius

Sužinosite: Krikštatėvis / The GodfatherGeri vyrukai / GoodfellasDievo miestas / City of GodBulvarinis Skaitalas / Pulp FictionKartą Amerikoje…
Plačiau
Žiūrėti Babilonas / Babylon (2022) online

Babilonas (2022)

Svetainėje Rotten Tomatoes filmas Babilonas turi 55 % įvertinimą pagal 255 recenzijas, o vidutinis balas yra 6,3/10. Ir tai reiškia, kad atsiliepimai yra geri. Tad tikrai verta žiūrėti filmą Babilonas / Babylon (2022) online.
Plačiau