Velnio šviesa (2022)

  • Žanras: Siaubo, trileris
  • Sukurta: JAV
  • Kino teatruose nuo: 2022-12-02
  • Trukmė: 1h 33m
  • Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Velnio šviesa / Devil‘s Light (2022)

Vienuolė Ana yra tvirtai įsitikinusi, kad jos pašaukimas – tapti pirmąja istorijoje moterimi egzorciste. Pasaulyje didėjant demonų apsėdimo atvejų skaičiui, vis labiau ryškėja egzorcistų trūkumas, todėl kunigas Kvinas nusprendžia surizikuoti ir imasi mokyti Aną demonų išvarymo subtilybių.

Pirmąja vienuolės byla tampa jauna mergaitė Natalija, kurią apsėdusi piktoji dvasia seseriai Anai kažką įtartinai primena. Stojusi į varginančią kovą dėl mergaitės sielos, po virtinės keistų sutapimų ir bauginančių apsireiškimų Ana pamažu įsitikina, kad Nataliją užvaldęs demonas yra tas pats, kuris prieš daugelį metų kankino ir jos pačios motiną. Tačiau ima aiškėti, kad nuo pat Anos vaikystės pagrindinė demono auka buvo ne jos motina, bet pati Ana, kur imasi visko, kad pagaliau atsikratytų jos gyvenimą paženklinusia piktąja dvasia.

Velnio šviesa (2022) online

Žiūrėti online

Režisierius: Daniel Stamm („Paskutinis egzorcizmas“)
Vaidina: Jacqueline Byers („Blogasis Samarietis“), Colin Salmon („Absoliutus blogis: atpildas“), Virginia Madsen („Pragaras Konektikute“)

Žiūrėti Velnio šviesa (2022)

Related Posts
Kartą kaime online

Kartą kaime (2022)

Sužinosite: Filmo informacijaFilmas Kartą kaime (2022)Žiūrėti Kartą kaime (2022) online Filmo informacija Žanras: Komedija Sukurta: Lietuva Režisierius: Marius…
Plačiau