Įsikūnijimas. Vandens kelias (2022)

Įsikūnijimas. Vandens kelias online
  • Žanras: Veiksmo, nuotykių, fantastinis
  • Sukurta: JAV
  • Režisierius: James Cameron
  • Vaidina: Zoe Saldana, Kate Winslet, Sam Worthington, Michelle Yeoh
  • Kino teatruose nuo: 2022-12-16
  • Trukmė: 3h 12 min
  • Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Įsikūnijimas. Vandens kelias / Avatar: The Way of Water (2022)

Po beveik 13 metų režisierius James Cameron kviečia sugrįžti į fantastinį Pandoros pasaulį, kur vanduo susieja viską – prieš gimstant ir po mirties.

Po konflikto tarp žmonių kolonizatorių ir vietinių Na‘vi genties atstovų, buvęs jūrų pėstininkas Džeikas Salis (akt. Sam Worthington) tapo tikru Na‘vi genties nariu ir dabar gyvena su savo nauja šeima.

Bet pažįstama grėsmė sugrįžta užbaigti tai, kas buvo pradėta anksčiau ir Džeikas privalo įkvėpti Neytiri (akt. Zoe Saldana) bei visą Na‘vi armiją, kad apsaugotų jų planetą.

Žiūrėti online

Nuo mokslinės fantastikos ir veiksmo filmo „Terminatorius“ iki romantinės dramos „Titanikas“, režisierius James Cameron ne kartą įrodė, kad už jį niekas geriau nesupranta kino žiūrovų. Tačiau jo didžiausias pasisekimas kino teatruose išlieka daugiausiai visoje kino istorijoje bilietų kasose uždirbęs 2009 metų mokslinės fantastikos ir veiksmo filmas „Įsikūnijimas“. Šis filmas buvo nominuotas devyniems JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimams, įskaitant už geriausią filmą ir geriausią režisierių, ir laimėjo tris „Oskarus“ už geriausią kinematografiją, gamybos dizainą ir vaizdo efektus.

Originalaus filmo „Įsikūnijimas“ pirmajame tęsinyje, kurio veiksmas vyksta praėjus daugiau nei dešimtmečiui po pirmojo filmo įvykių, sugrįžta aktoriai Zoe Saldana, Sam Worthington ir Sigourney Weaver, taip pat pasirodys Kate Winslet, Vin Diesel ir Michelle Yeoh.

Ši filmo versija bus rodoma 2D formatu, anglų kalba ir su lietuviškais subtitrais.

Režisierius James Cameron iš viso filmuoja net keturis „Įsikūnijimo“ tęsinius – du vienu metu.

Žiūrėti Įsikūnijimas. Vandens kelias online

Apie avatarą 2

  • Režisavo: James Cameron („Įsikūnijimas“, „Titanikas“, „Terminatorius“, „Svetimi“)
  • Vaidina: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Bailey Bass, Giovanni Ribisi, Jamie Flatters, Stephen Lang, Jermaine Clement, Edie Falco, Cliff Curtis, Joel David Moore, Chloe Coleman

FILME YRA NAUDOJAMI RYŠKŪS EFEKTAI, KURIE GALI PAVEIKTI ŽIŪROVUS JAUTRIUS ŠVIESAI AR KITOMS FOTO REAKCIJOMS.

Related Posts
Žiūrėti Asas Maverikas (2022) online

Asas Maverikas (2022)

Sužinosite: Asas Maverikas / Top Gun: Maverick (2022)Žiūrėti Asas Maverikas online Žanras: Veiksmo, drama Sukurta: JAV Režisierius: Joseph…
Plačiau