Kaip atsikratyti skruzdžių?

Kaip atsikratyti skruzdžių?

Skruzdės ganėtinai dažnai kamuoja sodo namelių ar nuosavų namų gyventojus. Daugelis juo bando naikinti garais (namų sąlygomis) arba nuodingomis medžiagomis – tokiomis kaip dichlofosas ar panašiomis, bet dažnai tokie žygiai norimo rezultato neatneša. Kuriam laikui, atrodo išnykusios, skruzdėlės ir vėl sugrįžta į mūsų namus.

Kaip atsikratyti skruzdžių?
Skruzdžių atsikratymo būdai

Neišnaikinamos skruzdėlės sudomino Švedijos mokslininką Karlą Linėjų

Jis neišnaikinamas skruzdėles pavadino faraoninėmis skruzdėlėmis (Monomorium pharaonis). Šios skruzdėlės apsigyvena visur kur yra šilumos ir tinkamų plyšių, labai mėgsta įrengti savo gyvenamas „patalpas“ po kaimiškais pečiais, vonios kambariuose po medinėmis langinėmis ir pan. Galima pabandyti atsekti skruzdžių kelią, rasti vietą pro kurią jos patenka į patalpas ir ją užmūryti. Bet tai nereiškia, kad taip visu šimtu procentų atsikratysime skruzdžių. Jos gali rasti ne vieną vietą per kurią pateks į būstą.

Kova su skruzdėlėmis

Žmonės jau nuo senų laikų kovoja su skruzdėmis gyvenančiomis patalpose. Buvo pastebėta, kad skruzdėlės nemėgsta tabako ir citrinos kvapo, o taip pat nepakenčia druskos, bet mėgsta saldumynus ir mėsą. Namų šeimininkės įtrindavo skruzdžių įėjimus ir judėjimo takus citrinomis, dėdavo tabako lapus. Kai kurios šeimininkės sako, kad padeda žali pomidorų lapai ir stiebai. Bet jau yra pastebėta, kad nuo tokių veiksmų jos kuriam laikui išnyksta, bet praėjus neilgam terminui vėl sugrįžta.

Skruzdžių atsikratymo būdai

Yra dar keletas būdų kurie priverčia skruzdėles ilgam laikui išnykti, bet tikrai ne amžinai. Galite pabandyti sumaišyti 2 stalo šaukštus karšto vandens su 4 arbatiniais šaukšteliais glicerino įdėti į šį mišinį 3 stalo šaukštus cukraus, 1 arbatinį šaukštelį borakso (natrio karbonato) ir pagardinti viską dviem stalo šaukštais medaus. Mišinį kaitinant ant silpnos ugnies maišyti iki gausite vienalytę masę. Po to šį mišinį išpilstykite į mažus buteliukus ir juos paguldykite ant šono netoli skruzdžių gyvenamųjų vietų.

Dar daugelis siūlo gana keistoką skruzdžių naikinimo būdą, bet kas pabandė tai džiaugėsi, kad tikrai veikia, kad bent jau vienam sezonui skruzdžių tikrai atsikratė.

🔥 Taigi: imame virto kiaušinio trynį, boro rūgštį ir medų lygiomis dalimis, šiuos tris ingredientus rūpestingai sumaišome tarpusavyje. Iš jų padarome mažus rutuliukus ir padedame tose vietose kur pasirodo skruzdės, bet stenkitės dėti taip, kad prie jų negalėtų prieiti naminiai gyvūnai ir nepasiektų maži vaikai.

Kaip pavyzdį galima paminėti: už šaldytuvo, po virtuvės baldais, po vonia ir taip toliau. Beje, kas bandė – teigia, kad tai padeda išsivaduoti ne tik nuo skruzdėlių, bet ir tarakonai išnyksta. Pabandykit – blogiau gi nebus.

Related Posts