Neužmirštamos vietos kiekvieno tipo keliautojams

Ar ieškote tobulos vietos, kur išvykti šiais metais? Nesvarbu, ar esate įspūdžių ieškantis nuotykių ieškotojas, paplūdimio mėgėjas, ar aistringas slidininkas, yra keletas vietų, kurios išpildys jūsų kelionių svajones ir suteiks nepamirštamų įspūdžių. Štai keletas geriausių vietų, į kurias verta vykti 2023m. – nuo magiškos žiemos stebuklų šalies Laplandijos iki nuostabių Madeiros paplūdimių ir slidinėjimo kelionių po visą pasaulį.

Slidinėjimo kelionės po pasaulį

Žiema vis dar ant nosies, bet tai nereiškia, kad negalite išvykti kelioms dienoms paslidinėti. Slidinėjimo kelionės suteikia galimybę ištrūkti iš miesto į gamtą ir pasinaudoti geriausiomis pasaulio trasomis. Slidinėjimo kurortų rasite visoje Europoje. Taigi, nesvarbu, kur gyvenate ir kokios slidinėjimo patirties ieškote, tikrai rasite jūsų poreikius atitinkantį kurortą. O geriausia yra tai, jog slidinėjimo kelionės nėra itin brangios, jei susiplanuojate biudžetą.

Kelionė į Laplandiją ir žiemos pasaka

Jei norite ko nors išties ypatingo, kodėl gi jums neišvykus į Laplandiją? Šalis, esanti už poliarinio rato šiaurinėje Suomijos dalyje, garsėja kaip viena žaviausių Europos žiemos stebuklų. Čia rasite snieguotus miškus ir šiaurės elnius, laisvai besiganančius sniego pusnimis padengtuose laukuose. Taip pat galite mėgautis unikalia patirtimi, pavyzdžiui, poledine žvejyba, arba slidinėjimu kilometrų myliomis nepaliesta vietove. Tai tikrai neįtikėtina vieta, kurią verta aplankyti, jei dar niekada čia nebuvote.

Kelionė į Madeirą – tautiečių mėgstamas pasirinkimas

Jei ieškote šiltos ir saulėtos vietos, ieškokite Madeiros – salos rojaus prie Portugalijos krantų, kuri mums lietuviams tapo žinoma dėl nuostabių paplūdimių, gardžių jūros gėrybių patiekalų ir energingo naktinio gyvenimo. Kelionė čia žada daugybę saulės vonių ir pėsčiųjų takų per vešlius miškus, kuriuose gausu egzotiškų paukščių ir gėlių. Be to, iš Lietuvos (ar kitų Europos šalių) šį kraštą lengva pasiekti keltu ar lėktuvu, todėl tai puiki savaitgalio išvyka ar ilgesnės atostogos!

Palyginkite skirtingas kelionių kainas internete.

Interne galite palyginti skirtingus kelionių pasiūlymus, siekdami užtikrinti, kad jūsų kelionė būtų kuo pigesnė. Ieškokite skirtingų lėktuvo ir keltų bilietų pasiūlymų, taip pat apgyvendinimo vietų, kurias galite rasti pigiau. Taip pat galima įsigyti lėšas taupančius kelionių paketus, kuriuose yra bilietai ir viešbučio kambariai. Taigi, prieš išvykstant į kurą nors iš aukščiau minėtų lankytinų vietų, būtinai patikrinkite internetu.

 

Related Posts

Transilvanija

Transilvanija – regionas vakarinėje Rumunijos dalyje, pirmą kartą paminėtas 1075 metais. Verstinė regiono pavadinimo reikšmė yra „anapus girių“. Per…
Plačiau

Krakatau

Krakatau – ugnikalnis Indijos vandenyne, tarp Javos ir Sumatros salų. Jo aukštis – 813 metrų. Šis ugnikalnis garsus dėl…
Plačiau